X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Ruszyła akcja "PoKolędzie JP2". Joanna Korzeniewska: zapraszamy do kolędowania z potrzebującymi

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2022 16:33
10 stycznia ruszyła już 7. edycja akcji "PoKolędzie JP2" realizowanej przez Centrum Myśli Jana Pawła II. Organizator zaprasza zespoły muzyczne, chóry i schole do wspólnego kolędowania z potrzebującymi. - Kolędnicy odwiedzą domy pomocy społecznej, kluby seniora, areszty czy hospicja - mówiła Joanna Korzeniewska z Centrum Myśli Jana Pawła II.
Joanna Korzeniewska zaznaczyła, że chcemy promować piękną polską tradycję kolędowania i solidarność społeczną, niosąc przesłanie miłości, o którym mówił Jan Paweł II
Joanna Korzeniewska zaznaczyła, że "chcemy promować piękną polską tradycję kolędowania i solidarność społeczną, niosąc przesłanie miłości, o którym mówił Jan Paweł II"Foto: Twitter.com/centrumJP2

"»PoKolędzie JP2« jest przede wszystkim spotkaniem. Czasem, poświęceniem swojej uwagi, troski, poczuciem więzi. Jest przestrzenią, którą staramy się stworzyć w miejscach, w których brak spotkania potrafi być najbardziej odczuwalny - w domach dziecka, hospicjach, aresztach, szpitalach i wielu innych" - podkreśliło Centrum Myśli Jana Pawła II. 

"Zapraszamy profesjonalistów i amatorów"

- Organizujemy spotkania kolędowe, zapraszamy profesjonalnych muzyków, ale także amatorów. Z kolędą idziemy do osób o utrudnionym bądź ograniczonym dostępie do kultury. Chcemy promować piękną polską tradycję kolędowania i solidarność społeczną, niosąc przesłanie miłości, o którym mówił Jan Paweł II - powiedziała Joanna Korzeniewska.

Centrum Myśli Jana Pawła II zaznaczyło, że w tym roku forma spotkań kolędowych jest dostosowana do aktualnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. Kolędnicy mogą wybrać formę zdalną, stacjonarną lub hybrydową.

Organizatorzy chcą dotrzeć z kolędowaniem do miejsc w Warszawie i okolicach. Razem z chórami, scholami i zespołami potrzebujących będą odwiedzać wolontariusze, którzy będą pełnić rolę animatorów spotkania.

Do akcji mogą się włączyć kolędnicy z całej Polski i świata. Zapisy odbywają się na stronie internetowej www.pokoledziejp2.pl

Posłuchaj
00:27 11499378_1 (1).mp3 Joanna Korzeniewska: chcemy promować piękną polską tradycję kolędowania (IAR) 

Czytaj również:

IAR/centrumjp2.pl/nt

Czytaj także

"Kościół ma wskazywać drogę, a nie rozwiązania". Najważniejsze encykliki Jana Pawła II

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2021 05:55
W trakcie swojego 27-letniego pontyfikatu Jan Paweł II ogłosił aż czternaście encyklik. W dzień 43. rocznicy objęcia tronu Piotrowego przez Karola Wojtyłę przedstawiamy treść najważniejszych z nich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Z Watykanu w świat". Magdalena Wolińska-Riedi o kulisach papieskich pielgrzymek

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2021 13:20
Jest lingwistką, dziennikarką, korespondentką TVP w Rzymie i w Watykanie. Właśnie wyszła jej trzecia książka, "Z Watykanu w świat", w której opowiada o kulisach papieskich podróży i pielgrzymek. Gościem audycji "Spotkanie z..." była Magdalena Wolińska-Riedi. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

43 lata temu Jan Paweł II zainaugurował swój pontyfikat. Msza przy grobie papieża Polaka

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2021 10:24
We wspomnienie liturgiczne Jana Pawła II uroczystą mszę świętą przy jego grobie odprawił arcybiskup Kazimierz Nycz. Metropolita warszawski wraz z grupą polskich biskupów jest w Rzymie z wizytą ad limina Apostolorum.
rozwiń zwiń