X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Próbowali ukryć się w budynkach gospodarczych". SG zatrzymała obywateli Iraku

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2022 17:21
Straż Graniczna potwierdziła, że 15 imigrantów nielegalnie przekroczyło granicę na odcinku w Mielniku. Wszyscy cudzoziemcy zostali zatrzymani.
SG: 15 nielegalnych imigrantów z Iraku przekroczyło granicę
SG: 15 nielegalnych imigrantów z Iraku przekroczyło granicęFoto: Twitter.com/@Zawiszacy

"Grupa 15 nielegalnych imigrantów - obywateli Iraku - przekroczyła granicę we wtorek na odcinku ochranianym przez placówkę SG w Mielniku" podała w środę na Twitterze Straż Graniczna. Wszyscy zostali zatrzymani.

- Cudzoziemcy próbowali się ukryć w zabudowaniach gospodarczych - poinformowała SG.

Straż Graniczna opublikowała nagranie wideo z pojazdu obserwacyjnego SG, na którym widać grupę osób próbujących wejść do budynku.

W zeszłym roku Straż Graniczna zanotowała 39,7 tys. prób nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej. W grudniu odnotowano ponad 1,7 tys. prób nielegalnego przekroczenia granicy, w listopadzie 8,9 tys., w październiku 17,5 tys., we wrześniu 7,7 tys., w sierpniu zaś 3,5 tys.

Od 1 grudnia do 1 marca 2022 r. na terenie przy granicy z Białorusią obowiązuje zakaz przebywania. Obejmuje on 115 miejscowości województwa podlaskiego i 68 miejscowości województwa lubelskiego.

Czytaj także:

Zobacz także: Paweł Jabłoński, wiceminister spraw zagranicznych w "Sygnałach dnia"

es

Czytaj także

"W ruch poszły kłody drewna i kamienie". Kolejne agresywne próby forsowania granicy

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2022 10:13
 - Ostatniej doby polsko-białoruską granicę próbowało nielegalnie przekroczyć 49 osób - poinformowała Straż Graniczna. Ponadto rano na odcinku ochranianym przez placówkę Straży Granicznej w Mielniku grupa kilku agresywnych osób siłowo forsowała granicę.
rozwiń zwiń