X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Polskie Radio wśród najbardziej opiniotwórczych nadawców radiowych

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2021 19:18
Polskie Radio jest obecnie drugim najczęściej cytowanym nadawcą radiowym w Polsce. Wszystkie anteny publicznego nadawcy w listopadzie były cytowane w sumie 2575 razy, co daje mu drugie miejsce wśród stacji radiowych w Polsce.
Polskie Radio jest drugim najczęściej cytowanym nadawcą radiowym w Polsce
Polskie Radio jest drugim najczęściej cytowanym nadawcą radiowym w PolsceFoto: Instytut Monitorowania Mediów

Według najnowszego raportu Instytutu Monitorowania Mediów "Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce" z listopada 2021 r. Polskie Radio 24 znalazło się na trzecim miejscu i miało największą cytowalność spośród anten Polskiego Radia – 1482 cytowania.

Na Program 1 powoływano się w innych mediach 809 razy, co pozwoliło mu zająć miejsce piąte, a na Program 3 284 razy, dzięki czemu awansował on o trzy pozycje z miejsca dziewiątego na miejsce szóste.

Polskie Radio 24 – pod względem sumy cytowań – po raz kolejny znalazło się w pierwszej piętnastce najbardziej opiniotwórczych mediów w rankingu ogólnym, obejmującym telewizję, prasę, radio i portale internetowe. Awansowało o dwie pozycje, co dało mu pozycję dziesiątą.

Polskie Radio, jako jedyne medium w Polsce w rankingu cytowalności, obejmującym stacje radiowe, ma trzy swoje anteny: Program 1 Polskiego Radia, Program 3 Polskiego Radia oraz Polskie Radio 24.

***

Polskie Radio jest największym publicznym nadawcą radiowym w Polsce. Emituje autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, familijne, religijne oraz słuchowiska i reportaże. Ma pięć ogólnopolskich programów: Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Polskie Radio 24 oraz Polskie Radio dla Zagranicy, a przez internet, aplikacje i w systemie DAB+ nadaje: Czwórkę, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Chopin i Polskie Radio Kierowców. Portal PolskieRadio.pl publikuje codziennie najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata oraz udostępnia unikatowe serwisy specjalne, materiały archiwalne i multimedia.

kp

Czytaj także

Gala wręczenia Nagród Mediów Publicznych 2021 [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2021 20:55
W poniedziałek 29 listopada wręczono Nagrody Mediów Publicznych - wyróżnienia dla najznakomitszych twórców słowa, dźwięku i obrazu. Zobacz retransmisję wręczenia statuetek. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Żeby Polska była Polską". Berus-Tomaszewska: dokumenty do wydawnictwa zebraliśmy w naszym archiwum

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2021 09:30
- Staramy się stworzyć taką publikację, która będzie oddziaływać nie tylko na słuch, ale także taką, którą będzie można obejrzeć w ikonografii - mówiła w Polskim Radiu 24 Elżbieta Berus-Tomaszewska, dyrektor Archiwum Polskiego Radia.
rozwiń zwiń