X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Fogiel o międzypartyjnym spotkaniu: dyskusja ma być szersza niż tylko o niezaszczepionych

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2021 09:47
- Rada Medyczna jest i funkcjonuje przy premierze, tu mamy spotkanie na zaproszenie marszałek Sejmu i na początku na poziomie politycznym, żeby w ogóle ustalić, czy jest wola rozmowy - powiedział na antenie Programu 1 Polskiego Radia Radosław Fogiel.
Jak mówił Radosław Fogiel, rozmowy o niezaszczepionych są konieczne na poziomie politycznym, by w ogóle ustalić, czy jest wola rozmowy, znalezienia rozwiązania korzystnego dla obywateli
Jak mówił Radosław Fogiel, rozmowy o niezaszczepionych są konieczne na poziomie politycznym, "by w ogóle ustalić, czy jest wola rozmowy, znalezienia rozwiązania korzystnego dla obywateli"Foto: PAP/Marcin Bielecki

Wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel powiedział, że na jutrzejszym spotkaniu w Sejmie przedstawiciele wszystkich partii będą rozmawiać o dalszych działaniach w kwestii walki z pandemią koronawirusa.

Szeroka dyskusja

Tematem zwołanej przez marszałek Elżbietę Witek dyskusji będą nie tylko osoby niezaszczepione, ale szersza strategia i ewentualne nowe regulacje dotyczące obostrzeń sanitarnych.

Na antenie Programu 1 Polskiego Radia Radosław Fogiel wyraził nadzieję, że wszystkie ugrupowania parlamentarne będą gotowe wypracować skuteczne i społecznie akceptowalne rozwiązania. Uczestnicy spotkania mają ustalić, czy partie opozycyjne wyrażają polityczną wolę współpracy i wspólnego szukania rozwiązań, które będą korzystne i akceptowalne dla obywateli.


Posłuchaj
00:30 Radosław Fogiel o spotkaniu wszystkich partii ws. niezaszczepionych.mp3 Radosław Fogiel o spotkaniu wszystkich partii ws. niezaszczepionych (Jedynka/Sygnały Dnia)

Autorytet marszałek Sejmu

- Jestem dobrej myśli, czasami idzie to w kontrze do naszych doświadczeń, liczę, że autorytet marszałka Sejmu będzie istotny, ta dyskusja ma być szersza niż tylko o niezaszczepionych - mówił Fogiel.

- Nie chodzi o to, by wywołać niepokoje społeczne, nie chodzi o to, żeby na ulicach Warszawy były obrazki jak z Rotterdamu czy Kopenhagi, czy Brukseli - dodał polityk.

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zaprosiła przewodniczących klubów i kół parlamentarnych na spotkanie w sprawie sytuacji epidemicznej w Polsce. Ma się ono odbyć jutro o godz. 12.00. Pani marszałek dodała, że rozmowy pokażą, czy parlamentarzyści mogą ponad podziałami wypracować jeden wspólny projekt ustawy dotyczący walki z epidemią COVID-19.

Czytaj także:

pg

Czytaj także

"Uzasadnione działania". Horała o projekcie ustawy pozwalającej sprawdzić, czy pracownik jest zaszczepiony na COVID-19

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2021 12:20
Wiceminister infrastruktury Marcin Horała, mówiąc o projekcie ustawy umożliwiającej sprawdzenie przez pracodawcę, czy pracownik jest zaszczepiony przeciwko COVID-19, uznał, że "jest to segregacja, ale biorąc pod uwagę sytuację, ona byłaby usprawiedliwiona, uzasadniona".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ograniczy ryzyko". Kaźmierczak o ustawie pozwalającej sprawdzić, czy pracownik jest zaszczepiony na COVID-19

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2021 20:37
- Wiedza o szczepieniu pozwoli na różnego rodzaju działania przedsiębiorców mające na celu utrzymanie produkcji, czy normalne funkcjonowanie przedsiębiorstwa - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Cezary Kaźmierczak.
rozwiń zwiń