X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Oklaski dla żołnierzy i funkcjonariuszy SG. Nadzwyczajne posiedzenie Sejmu dobiegło końca

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2021 22:22
Od godz. 16 do późnych godzin wieczornych trwało nadzwyczajne posiedzenie Sejmu. Rząd przedstawił na nim informacje o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej i podejmowanych działań.
Posłowie oklaskują służących na granicy
Posłowie oklaskują służących na granicyFoto: YouTube/Sejm RP

TRANSMISJA Z POSIEDZENIA SEJMU:

W związku z podejmowanymi przez migrantów próbami sforsowania granicy z Polską zwołano dodatkowe posiedzenie Sejmu, w trakcie którego posłowie wysłuchują informacji rządu na ten temat. Zaplanowano też 10-minutowe oświadczenia przedstawicieli klubów parlamentarnych.

Rozpoczynając obrady, marszałek Sejmu Elżbieta Witek stwierdziła: "Myślę, że będę wyrazicielką wszystkich nas w tej Izbie zgromadzonych, kierując słowa wdzięczności i wsparcia do wszystkich funkcjonariuszy i żołnierzy Wojska Polskiego, którzy bronią naszej granicy".

Posłowie wówczas wstali i zaczęli klaskać.

ZOBACZ TAKŻE
Premier w Sejmie: pierwszy raz od lat integralność naszych granic jest tak atakowana

Czytaj także: 

Sytuacja na granicy

W tej chwili w okolicach przejścia granicznego w Kuźnicy koczuje około tysiąca osób. Polskie służby oceniają, że wzdłuż całej granicy polsko-białoruskiej może przebywać od 3 do 4 tys. osób. Wczoraj migranci próbowali forsować zasieki znajdujące się na pasie przygranicznym. Funkcjonariusze Straży Granicznej, policji oraz żołnierze nie dopuścili do wdarcia się migrantów na teren Polski.

ms

Czytaj także

"Będą się mu przyglądali nasi wschodni sąsiedzi". Jakub Pacan o nadzwyczajnym posiedzeniu Sejmu

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2021 13:13
- Kryzys humanitarny jest zawsze trudny do komentowania i ciężko o nim mówić w trybie zimnej kalkulacji - mówił w Polskim Radiu 24 Jakub Pacan, redaktor tysol.pl.
rozwiń zwiń