X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier spotka się z protestującymi? Szef rządu o planach rozwiązania sporu

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2021 16:23
- Minister Czarnek w przypadku edukacji, minister Niedzielski w przypadku służby zdrowia na bieżąco raportują postępy negocjacji oraz problemy, które tam występują. Na razie nie ma żadnych uzgodnień, aby miało dojść do mojego spotkania z protestującymi - powiedział premier Mateusz Morawiecki.
Protest prowadzą nauczyciele i przedstawiciele zawodów medycznych; zdjęcie ilustracyjne
Protest prowadzą nauczyciele i przedstawiciele zawodów medycznych; zdjęcie ilustracyjneFoto: Forum/Michał Adamski

W czasie wtorkowej konferencji prasowej szef rządu pytany był o spotkanie z protestującymi medykami i nauczycielami. Zaznaczył, że poszczególni ministrowie "na bieżąco raportują postępy negocjacji, rozmów, problemy, które tam występują". Zaznaczył, że "jeżeli wspólnie tak zadecydujemy, to w jakimś momencie może dojść do spotkania na różnych forach". - Na razie nie ma żadnych takich uzgodnień między nami - oświadczył szef rządu.

niedzielski 1200 .jpg
"Drugiej szansy na rozmowy dwustronne nie będzie". Niedzielski o negocjacjach z medykami

Zaznaczył, że w obu obszarach wzrost wydatków z budżetu państwa był bezprecedensowy. - W przypadku służby zdrowia to z ok. 75 mld zł do ponad 120 mld zł wciągu pięciu lat. W przypadku sytemu oświaty z 38 mld do 52-53 mld w ciągu pięciu lat - powiedział premier.

Czytaj także: 

Zapowiedział, że w budżecie na nowy rok znajdą się środki na modernizację szpitali i szkół. Wszystko znajdzie się w budżecie na rok 2022 zaproponowanym Sejmowi - powiedział premier Morawiecki.

st

Czytaj także

"Konsekwentnie dążymy do podwyższania wynagrodzenia". Piontkowski o zarobkach nauczycieli

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 16:50
- Trzeba wyraźnie powiedzieć, że resort edukacji od kilku lat konsekwentnie dąży do tego, żeby podwyższać wynagrodzenia nauczycieli. To przyniosło już efekty w poprzednich latach - powiedział w Polskim Radiu 24 Dariusz Piontkowski, wiceminister edukacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przełomu w rozmowach MEiN-związkowcy wciąż nie ma. Czarnek podał datę kolejnego spotkania

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2021 14:45
Bez przełomu, ale z terminem następnego spotkania zakończyły się rozmowy przedstawicieli Ministerstwa Edukacji i Nauki ze związkami zawodowymi poświęcone zmianom w statusie zawodowym nauczyciela. - Umówiliśmy się z naszymi związkowymi partnerami na oddzielne spotkanie, już dwustronnie, 18 listopada - poinformował szef resortu Przemysław Czarnek.
rozwiń zwiń