X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"To działanie z myślą, by Polska rozwijała się jeszcze lepiej". Prezydent dokonał zmian w składzie rządu

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2021 17:00
Prezydent Andrzej Duda na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego dokonał zmian w składzie Rady Ministrów. - Pałac Prezydencki jest dla państwa otwarty; staram się, żeby współpraca z rządem układała się jak najlepiej, żebyśmy działali wspólnie - mówił we wtorek do nowo powołanych ministrów prezydent Andrzej Duda.
Zmiany w składzie rządu
Zmiany w składzie rząduFoto: PAP/Radek Pietruszka

Fotoram.io (7).jpg
Rekonstrukcja rządu. Premier zdradził nazwiska nowych ministrów

- W zdecydowanej większości pracowaliście państwo już w rządzie i doskonale wiecie, co to znaczy - macie ogromne doświadczenie - powiedział prezydent podczas wręczenia nominacji nowym ministrom.

Zapewniał, że ma do nowych ministrów zaufanie i podkreślał, że ich zadaniem będzie "dalsze prowadzenie polskich spraw" w czasie pandemii po to, żeby - jak dodał - Polacy żyli na coraz wyższym poziomie.

Posłuchaj
00:23 11366057_1.mp3 Prezydent Andrzej Duda o współpracy z rządem (IAR)

- Pałac Prezydencki jest dla państwa otwarty, współpracuję z państwem i staram się, żeby ta współpraca układała się jak najlepiej, żebyśmy działali wspólnie, żeby było między nami porozumienie - zaznaczył prezydent.

Prezydent odwołał Grzegorza Pudę z funkcji ministra rolnictwa i rozwoju wsi. Na ten urząd prezydent powołał Henryka Kowalczyka, który został też wicepremierem. Grzegorz Puda został powołany na ministra funduszy i polityki regionalnej.

Czytaj również:

Prezydent Duda odwołał też Michała Kurtykę ze stanowiska ministra klimatu i środowiska. Na jego miejsce powołał Annę Moskwę.

Andrzej Duda powołał Piotra Nowaka na urząd ministra rozwoju i technologii. Na czele nowo utworzonego ministerstwa sportu i turystyki stanął Kamil Bortniczuk.

dn

Czytaj także

"Będzie prawdopodobnie zakończona w przyszłym tygodniu". Fogiel o rekonstrukcji rządu

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2021 10:20
– Rekonstrukcja rządu będzie niewielka, nie chciałbym, żeby cała ta sytuacja urastała do jakiejś rangi rewolucyjnej. Rząd funkcjonuje, to są jedynie zmiany wymuszone zmianami koalicyjnymi. Całość procesu będzie prawdopodobnie zakończona w przyszłym tygodniu – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS.
rozwiń zwiń