X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Trzy kilogramy narkotyków i pół tony suszu. Siedmiu podejrzanych w rękach policji

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2021 16:49
Świętokrzyska policja zatrzymała siedem osób podejrzanych o posiadanie i wprowadzanie do obrotu narkotyków oraz wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. około trzech kg narkotyków oraz pół tony suszu tytoniu.
Zatrzymano siedmiu podejrzanych o handel narkotykami i nielegalnym tytoniem
Zatrzymano siedmiu podejrzanych o handel narkotykami i nielegalnym tytoniemFoto: https://swietokrzyska.policja.gov.pl/
1200 policja zatrzymanie kradziez alkohol policja.waw.pl.jpg
Poszukiwany przez cztery prokuratury i dwa sądy wpadł po kradzieży alkoholu. Aby uniknąć zatrzymania podał fałszywe dane

Jak poinformował w poniedziałek mł. asp. Paweł Mara oficer prasowy jędrzejowskiej policji, do zatrzymań doszło w różnych częściach woj. świętokrzyskiego. Akcja była prowadzona przez jędrzejowskich kryminalnych wspartych przez kieleckich policjantów.

Czytaj także:

- Efektem było zatrzymanie siedmiu osób w wieku od 20 do 46 lat podejrzanych o posiadanie i wprowadzanie do obrotu narkotyków oraz wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. Do obrotu nie trafią duże ilości kontrabandy i narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad pół tony suszu tytoniu, 62 tys. nielegalnych papierosów, ponad 120 gramów amfetaminy i blisko trzy kilogramy ziela konopi – przekazał mł. asp. Mara.

Wstępne uszczuplenie Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego oszacowano na około 900 tys. złotych.

Działania były prowadzone na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Jędrzejowie. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty m.in. wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Decyzją sądu trzech zatrzymanych trafi na trzy miesiące do tymczasowego aresztu, natomiast wobec czterech osób zastosowano wolnościowe środki zapobiegawcze.

dn

Czytaj także

Nielegalnie handlowali bronią i amunicją. Policja, Straż Graniczna i ABW rozbiły gang

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2021 09:48
Rozbity przez funkcjonariuszy gang liczył 12 osób. Podczas przeszukań zabezpieczono blisko 100 jednostek broni różnego rodzaju i kilka tysięcy sztuk amunicji różnego kalibru.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Świętokrzyskie: śmiertelne potrącenie kobiety i dziecka. Policja zatrzymała 3 osoby

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2021 23:47
Policja zatrzymała trzech mężczyzn w sprawie śmiertelnego potrącenia kobiety i dziecka, do którego doszło w niedzielę wieczorem w Daleszycach. (Świętokrzyskie). Trwa ustalanie, który z nich siedział za kierownicą samochodu, a którzy byli pasażerami w momencie wypadku.
rozwiń zwiń