X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

1. urodziny Polskiego Radia Kierowców. Lichocka: wielkie gratulacje za to, co w ten rok osiągnęliście

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2021 15:23
- Polskie Radio pod rządami pani prezes Agnieszki Kamińskiej pokazuje, że ta misja mediów publicznych zapisana w ustawach jest realizowana w sposób wzorcowy - powiedziała w sobotę podczas obchodów pierwszej rocznicy nadawania Polskiego Radia Kierowców, posłanka PiS, reprezentująca Rade Mediów Narodowych Joanna Lichocka. - To wielka rzecz, że w tak krótkim czasie udało się zrobić tak profesjonalną antenę słuchaną przez kierowców w Polsce - dodała.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Cezary Piwowarski / Polskie Radio

W pierwszą rocznicę nadawania Polskiego Radia Kierowców Joanna Lichocka gratulowała decyzji o jego utworzeniu.

- Wielkie gratulacje za to, co w ten rok osiągnęliście, co zrobiliście. To jest wielka rzecz, że w tak krótkim czasie udało się zrobić tak profesjonalną antenę słuchaną przez kierowców w całej Polsce. Ja sama jestem słuchaczem Radia Kierowców. Słucham albo Trójki, albo Radia Kierowców i chciałam państwu bardzo pogratulować za szybkość reakcji, rzetelną informację, świetną muzykę i doskonały nastrój. Bez względu na to, jaka jest pogoda, co się dzieje na polskich drogach, w Radiu Kierowców jest pogoda - powiedziała członek Rady Mediów Narodowych.

Posłuchaj
00:28 11349236_2.mp3 Joanna Lichocka: to jest wielka rzecz, że w tak krótkim czasie udało się zrobić tak profesjonalną antenę słuchaną przez kierowców w całej Polsce (IAR)

>>> ZOBACZ SERWIS POLSKIEGO RADIA KIEROWCÓW <<<

premier 663.jpg
"O kilkaset osób rocznie mniej umiera na drogach". Premier na urodzinach Polskiego Radia Kierowców

Joanna Lichocka mówiła, że Polskie Radio Kierowców wypełnia misję publiczną.

- To jest oczywiście sukces tego zespołu, któremu należą się wielkie gratulacje w tę rocznicę, w te pierwsze urodziny. Oczywiście gratulacje także dla pani prezes Polskiego Radia, bo to jej decyzja uruchomiła ten proces, że takie anteny jak Polskie Radio Kierowców mogą istnieć i mogą być w pakiecie tej oferty mediów publicznych. Polskie Radio pokazuje bardzo dobrze, właśnie pod rządami pani prezes Agnieszki Kamińskiej, że ta misja mediów publicznych zapisana w ustawach jest realizowana w sposób wzorcowy - przyznała poseł PiS.

Posłuchaj
00:35 11349236_1.mp3 Joanna Lichocka: Polskie Radio pokazuje bardzo dobrze, właśnie pod rządami pani prezes Agnieszki Kamińskiej, że ta misja mediów publicznych zapisana w ustawach jest realizowana w sposób wzorcowy (IAR)

PRK_logo_CMYK (2).jpg
365 dni wspólnej drogi

Uroczyste obchody 1.rocznicy powstania Polskiego Radia Kierowców odbywają się w Starej Wsi koło Nadarzyna pod Warszawą. Bierze w nich udział m.in. premier Mateusz Morawiecki.

Czytaj także:

Polskie Radio Kierowców działa 24 godziny na dobę, jest dostępne przez internet, cyfrowe radio DAB+ i aplikację mobilną.

Dziewiąta antena Polskiego Radia rozpoczęła nadawanie 16 października 2020 roku.

bf

Czytaj także

Całodobowe, interaktywne i nowoczesne. Wystartowało Polskie Radio Kierowców

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2020 11:00
W piątek 16 października po raz pierwszy zabrzmiał sygnał Polskiego Radia Kierowców, nowej anteny Polskiego Radia. Całodobowe, interaktywne, dynamiczne i nowoczesne. W programie informacje drogowe i pogodowe w kilku językach, porady dla kierowców, dobra muzyka, sport i najnowsze wiadomości dla fanów motoryzacji. Polskie Radio Kierowców dostępne jest w technologii DAB+, poprzez bezpłatną aplikację oraz w internecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Porusza bardzo ważne tematy". Rzecznik Policji chwali Polskie Radio Kierowców

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2021 07:10
- Ważny element poprawy bezpieczeństwa na drogach - tak o Polskim Radiu Kierowców mówi Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji inspektor Mariusz Ciarka. Stacja, która w tym roku świętuje swoje pierwsze urodziny, jest doceniana zarówno przez użytkowników jezdni, jak i przez funkcjonariuszy, którzy dbają o porządek ruchu drogowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Chcę wam życzyć sto lat!". Robert Kubica z okazji 1. urodzin Polskiego Radia Kierowców

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2021 14:35
Polskie Radio Kierowców w sobotę świętuje rok nadawania. Podstawową misją najmłodszej anteny Polskiego Radia jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa na drogach. Polskie Radio Kierowców to także informacje o sytuacji komunikacyjnej, utrudnieniach, porady i muzyka.
rozwiń zwiń