X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Robert Nogal ps. Frog poszukiwany przez policję. Wydano za nim list gończy

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 14:15
Policjanci z warszawskiego Targówka poszukują Roberta Nogala, pseudonim Frog. Jest on ścigany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli.
Robert Nogal, ps. Frog
Robert Nogal, ps. FrogFoto: PAP/Marcin Bednarski/poszukiwania.policja.waw.pl
narkotyki zatrzymanie free shutterstock 1200.jpg
Laboratorium narkotyków na Mazowszu. Policja zatrzymała dwie osoby, grozi im 15 lat więzienia

Rzecznik Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI komisarz Paulina Onyszko powiedziała Informacyjnej Agencji Radiowej, że "Frog" jest ścigany, gdyż musi odbyć karę roku i 6 miesięcy za przestępstwo prowadzenia pojazdu po cofnięciu uprawnień.

Czytaj także:

Dotychczas mężczyzna nie stawiał się na odbycie kary. Policja próbowała ustalić miejsce pobytu "Froga", jednak bezskutecznie.

00:23 frog - list - setka .mp3 Rzecznik Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI komisarz Paulina Onyszko o liście gończym wobec "Froga" (IAR)

Policja apeluje o pomoc

Komisarz Paulina Onyszko zaapelowała, by osoby, które znają miejsce pobytu "Froga", skontaktowały się z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI. Informacje można przekazywać m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl. czy telefonicznie pod numerami (47) 723-81-71. Policja zapewnia anonimowość.

kp

Czytaj także

Poszukiwany przez cztery prokuratury i dwa sądy wpadł po kradzieży alkoholu. Aby uniknąć zatrzymania podał fałszywe dane

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2021 17:08
- Policjanci z warszawskiego Śródmieścia zatrzymali 43-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież butelki markowego alkoholu - powiedział rzecznik śródmiejskiej policji podinsp. Robert Szumiata. Dodał, że podczas interwencji okazało się, że mężczyzna podał nieprawdziwe dane, bo wiedział, że jest poszukiwany przez cztery prokuratury, dwa sądy i dwie jednostki policji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tragiczna śmierć na komisariacie. Jest śledztwo prokuratury

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2021 17:20
Prokuratura Okręgowa w Radomiu prowadzi śledztwo ws. kobiety, która zmarła w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych na komisariacie policji w Pionkach k. Radomia. 46-latka trafiła tam po tym, jak zatrzymano ją za jazdę pod wpływem alkoholu. Zmarła na drugi dzień.
rozwiń zwiń