X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Stabilizacja poparcia". Zobacz wyniki nowego sejmowego sondażu

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 07:26
Na Zjednoczoną Prawicę zagłosowałoby dziś 35,4 proc. respondentów, Koalicja Obywatelska mogłaby liczyć na 27,1 proc. głosów, a Polska 2050 na 9,5 proc. - wynika z najnowszego badania United Surveys dla DGP i RMF FM. Do Sejmu weszłaby jeszcze Konfederacja - 6,8 proc. i Lewica - 6,7 proc.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: Twitter/@KancelariaSejmu

Wyniki najnowszego badania United Surveys opublikowano w czwartek w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Sejm free głosowanie free Twitter 1200
"W Polsce postępuje radykalizacja". Prof. Konarski o poparciu dla partii politycznych

"Ani wzbudzający emocje wyrok TK w sprawie prawa unijnego, ani zorganizowane w reakcji na to wiece opozycji nie wpłynęły znacząco na poparcie dla partii politycznych. W sondażach wciąż obowiązuje mała stabilizacja" - czytamy.

Czytaj także:"Z najnowszego badania United Surveys dla DGP i RMF FM wynika, że na Zjednoczoną Prawicę (PiS i Solidarną Polskę) zagłosowałoby dziś 35,4 proc. ankietowanych. To o niecałe 2 pkt. proc. mniej niż w sondażu wrześniowym. Koalicja Obywatelska ma odwrotną sytuację, tzn. jej notowania w tym czasie wzrosły o 2 pkt. proc. (z 25 do 27,1 proc.). Z pozostałych ugrupowań opozycyjnych wzrost - choć tylko o 1,4 pkt. proc. - zanotowała jedynie Polska 2050 Szymona Hołowni (9,5 proc.)" - podaje dziennik.

Razem Forum 120.jpg
PKW o nagrodach posłów Razem. "Gdyby mieli subwencję, to by ją stracili"

Z badania wynika też, że chęć głosowania na Konfederację zadeklarowało 6,8 proc. respondentów, a na Lewicę 6,7 proc. Z kolei 4,6 proc. ankietowanych głosowałoby na PSL, a 9,9 proc zapytanych nie wie, na kogo oddałoby głos.

Sondaż United Surveys dla Dziennika Gazety Prawnej, Dziennik.pl, RMF FM i rmf24.pl wykonany został 11 października 2021 r. na ogólnopolskiej próbie 1000 pełnoletnich mieszkańców Polski metodą telefonicznych wywiadów kwestionariuszowych wspomaganych komputerowo (CATI).

fc

Czytaj także

Struzik musi przeprosić prezesa PiS. Chodzi o skandaliczne porównanie

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2021 14:33
Uprawomocnił się wyrok nakazujący marszałkowi województwa mazowieckiego Adamowi Struzikowi przeproszenie prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego za opublikowanie jego wizerunku upodobnionego do wizerunku Adolfa Hitlera. Sąd Apelacyjny w Warszawie oddalił apelację marszałka Struzika w tej sprawie, co oznacza, że musi on przeprosić lidera PiS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rolnicy zachwyceni Polskim Ładem dla wsi. "Na to czekaliśmy od dawna"

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2021 19:48
W sobotę w Przysusze liderzy PiS przedstawili szczegóły nowego programu partii skierowanego do polskiej wsi i rolników. Przewiduje on m.in. zwiększenie dopłat unijnych. - Na to czekaliśmy od dawna. Wierzę, że ta sprawa w końcu zostanie załatwiona - mówi portalowi PolskieRadio24.pl rolnik z północnego Mazowsza. 
rozwiń zwiń