X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prawnik z zarzutami oszustw i fałszerstw. Reprezentował m.in. Fundację Otwarty Dialog i byłych oficerów WSI

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2021 18:17
Jak donosi portal tvp.info, sąd zdecydował o przedłużeniu tymczasowego aresztu dla Jacka Ś. do grudnia 2021 r. Tydzień temu prawnik został zatrzymany w Budapeszcie w związku ze śledztwem dot. oszustw i fałszerstwa.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

1200 sala rozpraw sąd forum.jpg
Barierki nie były chronione? Nowe informacje o organizacji finału WOŚP, podczas którego ugodzono nożem Pawła Adamowicza

- Sąd utrzymał tymczasowy areszt wobec Jacka Ś., a także przedłużył go do grudnia 2021 r. – przekazała tvp.info rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz. Prokuratura zarzuca prawnikowi m.in. podrabianie dokumentów i oszustwa. Jacka Ś. zatrzymano 4 października br. w stolicy Węgier.

Sprawą prawnika zajmował się dziennikarz Piotr Nisztor na łamach "Gazety Polskiej". Według jego informacji wśród klientów kancelarii prowadzonej przez Jacka Ś. znaleźli się m.in. byli żołnierze Wojskowych Służb Informacyjnych, Fundacja Otwarty Dialog, Fundacja Instytut Lecha Wałęsy i Forum Obywatelskiego Rozwoju Leszka Balcerowicza, a także podmioty zajmujące się handlem bronią.

Czytaj także:

Dziennikarz ujawnił, że "prawnik nie zwrócił jednej z firm pożyczkowych ponad 3 mln zł. Pieniądze miał pożyczyć na początku 2019 r. Zabezpieczeniem miały być wierzytelności z tytułu rzekomego wynagrodzenia, jakie jego kancelaria miała otrzymać dzięki umowom z Ministerstwem Sprawiedliwości". Według informacji Nisztora "dokumenty zostały sfałszowane". Ministerstwo Sprawiedliwości powiadomiło o sprawie prokuraturę i CBA.

tvp.ino/kp

Czytaj także

Bartosz K. może wyjść na wolność. Podejrzany o pranie brudnych pieniędzy musi wpłacić kaucję

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2021 17:40
Sąd Okręgowy w Lublinie nie uwzględnił zażalenia prokuratury dotyczącego aresztu warunkowego dla Bartosza K. Po wpłaceniu poręczenia w kwocie 300 tys. zł. będzie on mógł opuścić areszt. Bartosz K. podejrzany jest o poświadczenie nieprawdy w fakturach VAT i pranie brudnych pieniędzy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oszustwa, fałszerstwa, wyłudzenia i znieważenia. Rusza proces Zbigniewa S., odpowie za 186 przestępstw

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2021 06:59
W czwartek przed Sądem Okręgowym w Łodzi ma rozpocząć się kolejny proces wielokrotnie skazywanego za liczne przestępstwa Zbigniewa S. Oskarżony jest on o popełnienie łącznie 186 przestępstw, w tym zniesławienia i znieważenia prezydenta RP.
rozwiń zwiń