X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kuźmiuk: wyrównanie dopłat jednym z najważniejszych przesłań konwencji PiS dot. rolnictwa

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2021 16:05
Zdaniem europosła PiS Zbigniewa Kuźmiuka, jednym z najważniejszych przesłań konwencji PiS w Przysusze jest zapowiedź wyrównania dopłat dla rolników. Przypomniał, że PiS do tej pory nie wyrównał dopłat, bo odziedziczył budżet unijny wynegocjowany przez koalicję PO-PSL, która - jak mówił - zgodziła się na nierówność w dopłatach. 
Europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk
Europoseł PiS Zbigniew KuźmiukFoto: Aleksiej Witwicki / Forum

Zbigniew Kuźmiuk wyjaśniał, że PiS obejmując władzę w 2015 roku nie mógł zmienić tych zapisów.

1200 jarosław kaczyński  tt.jpg
Jarosław Kaczyński: PiS reprezentuje polską wieś, jesteśmy z tego dumni

Dodał, że od nowej perspektywy unijnej dopłaty dla rolników w przypadku 97 proc. gospodarstw będą wynosić 300 euro na hektar.

Czytaj więcej:

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział w Przysusze, że w najbliższej perspektywie unijnej nastąpi wyrównanie dopłat dla rolników do poziomu średniej unijnej. Dodał, że w przypadku gospodarstw do 20 ha będą one nawet wyższe.

Posłuchaj
00:29 Kuźmiuk - poprzednia koalicja wynegocjowała budżet UE i zgodziła sie na nierówności (IAR).mp3 Zbigniew Kuźmiuk: poprzednia koalicja wynegocjowała budżet UE i zgodziła się na nierówności (IAR)

ms

Czytaj także

"Rolnicy będą godnie zarabiać". Grzegorz Puda o pomocy dla polskiej wsi

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2021 14:48
- W ramach przedstawienia programu chcemy, aby rolnicy zarabiali więcej, aby płaca była lepsza i opłacalność produkcji rolniczej była większa - zapowiedział podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości minister rolnictwa Grzegorz Puda.
rozwiń zwiń