X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Powstanie nowe ministerstwo? W poniedziałek spotkanie kierownictwa PiS

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2021 15:11
Na poniedziałek zwołane zostało kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości. Zapozna się ono z efektami rozmów z koalicjantami w sprawie zmian w rządzie. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: shutterstock.com/Fotophoto

Z nieoficjalnych doniesień medialnych wynika, że utworzony ma zostać nowy resort - ministerstwo sportu, na czele którego stanie przedstawiciel Partii Republikańskiej.

Czytaj także:
sejm głosowanie free tt 1200.jpg
Nowy koalicjant w Zjednoczonej Prawicy? Dr Trzeciak: dwa ośrodki rywalizują o to, kto nim zostanie

Wicemarszałek Senatu Marek Pęk z PiS pytany o tę sprawę przez dziennikarzy w Senacie stwierdził, że jest za wcześnie, aby mówić o konkretach. Stwierdził, że wciąż trwają negocjacje, dlatego nie chce uprzedzać faktów. Dodał, że wszystko wyjaśni się w poniedziałek.

Posłuchaj
00:16 11333301_1.mp3 Marek Pęk o spotkaniu kierownictwa PiS. (IAR)

Czytaj także:

Negocjacje 

PiS prowadzi negocjacje koalicyjne m.in. z Partią Republikańską oraz środowiskiem skupionym wokół wiceministra obrony narodowej Marcina Ociepy, który wraz z innymi politykami odszedł z Porozumienia. Na początku września powołali oni własne stowarzyszenia OdNowa RP. Ma ono funkcjonować w ramach Zjednoczonej Prawicy i klubu PiS.

Prezydium komitetu politycznego PiS tworzą prezes partii Jarosław Kaczyński, wiceprezesi ugrupowania m.in. premier Mateusz Morawiecki czy szef klubu parlamentarnego PiS Ryszard Terlecki.

jbt

Czytaj także

Klub PiS liczy ponownie 230 posłów. Jarosław Kaczyński: sądzę, że wkrótce będzie miał więcej

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2021 15:09
- Poseł Lech Kołakowski przechodzi z powrotem do klubu PiS, jako przedstawiciel Partii Republikańskiej. Klub PiS ma 230 posłów, sądzę, że niedługo będzie miał więcej - oświadczył w czwartek prezes PiS Jarosław Kaczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent Andrzej Duda: chcę, żeby polityka Zjednoczonej Prawicy była kontynuowana

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2021 08:05
"Chcę, żeby polityka Zjednoczonej Prawicy była kontynuowana; taką ambitną politykę jest w stanie kontynuować tylko Zjednoczona Prawica; mam nadzieję, że będą tacy, którzy nadal będą tworzyć tę większość parlamentarną" - powiedział prezydent Andrzej Duda w wywiadzie opublikowanym w piątkowym "Polska Times".
rozwiń zwiń