X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Nauka hybrydowa lub zdalna w szkołach? Szef MEiN: nie ma powodu

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2021 20:55
Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek powiedział, że nie ma powodu, aby wszystkie szkoły przechodziły na naukę zdalną bądź hybrydową. - Sytuacja pandemiczna w placówkach oświatowych jest niezmienna, 99 proc. pracuje stacjonarnie - mówił minister.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Halfpoint
pap Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.jpg
Szef MEiN: sytuacja w szkołach jest niezmienna. Ok. 99 proc. szkół pracuje stacjonarnie

Dodał, że obecnie tylko po kilka szkół podstawowych i ponadpodstawowych prowadzi zajęcia zdalnie, uczniowie zostali wysłani na dziesięciodniową kwarantannę.

Posłuchaj
00:29 11329837_2.mp3 MEiN: nie mamy żadnych planów wprowadzania nauki hybrydowej lub zdalnej we wszystkich szkołach (IAR)

Natomiast nauka hybrydowa - jak powiedział Przemysław Czarnek - dotyczy niewielkiej liczby przedszkoli i jednego procentu szkół. - Została wprowadzona tylko w pojedynczych klasach - zaznaczył.

Szef MEiN zapewnił, że sytuacja pandemiczna w placówkach oświatowych jest "dokładnie monitorowana". - System, który polega na tym, że to dyrektorzy szkół wraz ze służbami sanitarnymi decydują o odsyłaniu dzieci na kwarantannę, działa bardzo dobrze, przy nim pozostajemy. Nie mamy żadnych planów wprowadzania nauki hybrydowej lub zdalnej we wszystkich szkołach - powiedział minister Przemysław Czarnek.

Posłuchaj
00:22 11329837_1.mp3 Przemysław Czarnek: to dyrektorzy szkół wraz ze służbami sanitarnymi decydują o odsyłaniu dzieci na kwarantannę (IAR)

Czytaj także:

Jak poinformowało ministerstwo zdrowia, od wczoraj potwierdzono ponad tysiąc trzysta nowych zakażeń koronawirusem. Zmarło 46 zainfekowanych osób.

IAR/ jb

Czytaj także

Niemal wszystkie placówki oświatowe pracują stacjonarnie. Resort edukacji podał dane

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2021 16:22
99,8 proc. przedszkoli i placówek wychowania przedszkolnego, 98,7 proc. szkół podstawowych i 98,5 proc. szkół ponadpodstawowych pracowało w poniedziałek w trybie stacjonarnym – poinformowało Ministerstwo Edukacji i Nauki, powołując się na dane od kuratorów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Realizuję punkt po punkcie, porażek nie widzę żadnych". Szef MEiN o roku swojej działalności

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2021 18:55
- Realizuję wszystkie punkty, które założyłem sobie zaraz na początku urzędowania i które przedstawiłem kierownictwu mojego ugrupowania i premierowi - powiedział szef MEiN Przemysław Czarnek, pytany o swoje sukcesy i porażki, jako ministra. - Porażek nie widzę żadnych - zaznaczył.
rozwiń zwiń