X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Laboratorium narkotyków na Mazowszu. Policja zatrzymała dwie osoby, grozi im 15 lat więzienia

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2021 07:24
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zlikwidowali w okolicach Przasnysza na Mazowszu laboratorium narkotyków syntetycznych. Zatrzymano dwie osoby, zabezpieczono narkotyki, broń palną i amunicję.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: OneSideProFoto/Shutterstock

Trzy linie produkcyjne narkotyków były ukryte w hali mieszczącej się w odludnym miejscu. Policjanci zatrzymali dwóch tak zwanych "chemików" odpowiedzialnych za proces pozyskiwania narkotyków. Zanim służby weszły do hali strażacy musieli oczyścić obiekt ze szkodliwych oparów.

1200 policja zatrzymanie kradziez alkohol policja.waw.pl.jpg
Poszukiwany przez cztery prokuratury i dwa sądy wpadł po kradzieży alkoholu. Aby uniknąć zatrzymania podał fałszywe dane

W środku policjanci znaleźli łącznie 118 litrów płynnego półproduktu, z którego można było uzyskać 150 tysięcy "działek" klefedronu o czarnorynkowej wartości prawie siedmiu i pół miliona złotych. W ręce policji wpadła też broń palna i ponad sto sztuk amunicji.

W Prokuraturze Rejonowej w Przasnyszu postawiono zatrzymanym zarzuty wytwarzania znacznych ilości narkotyków. Grozi im 15 lat więzienia. Sąd zgodził się na ich tymczasowe aresztowanie.

ng

Czytaj także

Zabójstwo na warszawskiej Woli. 44-latka przekonuje, że mąż "nadział się" na nóż

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2021 07:27
Podczas domowej awantury 44-letnia Monika P. dźgnęła męża nożem w klatkę piersiową. Jeden cios ostrym narzędziem pozbawił życia 43-letniego Janusza. Kobieta wyjaśniała, że mężczyzna "jej się nadział". Przed Sądem Okręgowym w Warszawie odpowie za zabójstwo, za co grozi jej dożywocie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na wniosek Interpolu w Piasecznie zatrzymano obywatela Białorusi. "Boimy się efektu mrożącego"

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2021 15:50
W niedzielę policjanci z Piaseczna zatrzymali 27-letniego obywatela Białorusi - poinformował nadkom. Jarosław Sawicki, oficer prasowy KP w Piasecznie, dodając, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez stronę białoruską, a Interpol ma jego dane. - Poinformowaliśmy, że według naszych informacji jest to osoba politycznie represjonowana, która w Polsce przebywa z wizą humanitarną i że my prosimy o natychmiastowe wypuszczenie tej osoby - mówił z kolei działacz Białoruskiego Domu w Warszawie Aleś Zarembiuk. Szef MSWiA poinformował następnie, że doszło do próby politycznego wykorzystania tzw. czerwonej noty Interpolu. KSP poinformowała, że sprawa politycznego wykorzystywania not Interpolu będzie przedmiotem listopadowych rozmów między Komendą Główną Policji a Interpolem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przestępstwa podatkowe w agencji pośrednictwa pracy. Straty wyniosły co najmniej 13 mln zł, kilka osób zatrzymano

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2021 10:50
Z ustaleń mazowieckiej KAS wynika, że osoby związane z dużą agencją pośrednictwa pracy dla Ukraińców oraz Białorusinów dokonywały przestępstw podatkowych. Chodzi m.in. o posługiwanie się fikcyjnymi fakturami i pranie pieniędzy. Straty Skarbu Państwa wyniosły co najmniej 13 mln zł. Zatrzymano pięć osób, dwie zostały aresztowane.
rozwiń zwiń