X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Zaszczep się i żyj normalnie!". Zobacz nowy spot

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2021 17:50
Centrum Informacyjne Rządu poinformowało o publikacji nowych spotów w ramach kampanii Narodowego Programu Szczepień. "Przekaz kampanii jest prosty i dosadny - odrzucenie szczepienia to odpowiedzialność za kolejny lockdown i związane z nim obostrzenia. Szczepienie przeciw COVID-19 jest skutecznym sposobem na pokonanie pandemii i powrót do normalnego życia" - podkreślono w komunikacie.
Fragment filmu zachęcającego do szczepień
Fragment filmu zachęcającego do szczepieńFoto: KPRM

"Zaszczep się i żyj normalnie!" - to hasło przewodnie dwóch nowych spotów wideo, które od wtorku, w ramach kampanii Szczepimy Się, będą emitowane w radiu, telewizji i internecie - poinformowało Centrum Informacyjne Rządu.

shutterstock szczepienie free szczepionka free 1200.jpg
Trzecia dawka szczepionki. Medycy i osoby powyżej 50. roku życia mogą już się rejestrować

Kolejne materiały

Pierwszy spot wyemitowano 20 sierpnia 2021 r., a do szczepienia zachęcała w nim matka ucznia, który od nowego roku szkolnego wrócił do szkoły.

We wtorek ukazały się kolejne dwa materiały wideo, które będą emitowane w radiu, telewizji i internecie. Ich bohaterowie pojawią się też na billboardach.

W nowych spotach do szczepienia przeciw COVID-19 zachęcają szef kuchni i trener personalny. O negatywnych skutkach nieszczepienia się mówią także lekarze: Agnieszka Szarowska i dr Michał Sutkowski, od początku obecni przy chorych na COVID-19. "Zaszczep się i żyj normalnie!" – przekonują.

Czytaj także:

Rejestracja na szczepienie

Aby zarejestrować się na szczepienia, można m.in. zadzwonić na infolinię (989) lub wysłać SMS (o treści SzczepimySie pod numer 880-333-333). Można też skorzystać z e-rejestracji na pacjent.gov.pl lub umówić się bezpośrednio w punkcie szczepień. Szczegółowe informacje są na stronie gov.pl/szczepimysie.

W Polsce wykonano ponad 37,1 mln szczepień. W pełni zaszczepionych, czyli preparatem J&J lub dwiema dawkami innych dopuszczonych w UE szczepionek, jest ponad 19,38 mln osób. Pierwszą dawkę przyjęło ponad 19,7 mln osób - dane według raportu szczepień przeciwko COVID-19.

ms

Czytaj także

Będzie szczepionka dla dzieci poniżej 12. roku życia? Prezes URPL wyjaśnia

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2021 15:51
Prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Grzegorz Cessak w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową podkreślił, że rejestracja przez Europejską Agencję Leków szczepionki przeciw COVID-19 dla dzieci między 5. a 12. rokiem życia jest spodziewana na przełomie października i listopada.
rozwiń zwiń