X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

PiS z największym poparciem, sześć ugrupowań w Sejmie. Nowy sondaż

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2021 20:37
W wyborach do Sejmu partia rządząca uzyskałaby 35,6 proc. głosów - wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez United Surveys dla Wirtualnej Polski. Na podium znalazłyby się także Koalicja Obywatelska i Polska 2050. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Twitter/KancelariaSejmu

1200.jpg
Hołownia chce starać się o głosy "ludzi rozczarowanych powrotem Tuska"

Polacy najliczniej zagłosowaliby na Prawo i Sprawiedliwość - 35,6 proc. ankietowanych wyraziło poparcie dla tej partii. W porównaniu z badaniem sprzed dwóch tygodni PiS odnotował spadek o niecały punkt procentowy.

Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska z wynikiem 23 proc. głosów. To wzrost o 0,7 pkt proc. w porównaniu z ostatnim badaniem. Ostatnie miejsce na podium przypadło Polsce 2050. Ruch Szymona Hołowni może liczyć na 11,6 proc. głosów, co oznacza wzrost o 2,4 pkt proc.

W Sejmie znalazłaby się także Konfederacja, na którą zagłosowałoby 7,1 proc. Polaków (spadek o 1,7 pkt proc.), Lewica z wynikiem 6,4 proc. (spadek o 0,4 proc.) i Polskie Stronnictwo Ludowe - 5,3 proc. (wzrost o 0,1 pkt proc.).

Odpowiedź "nie wiem" lub "trudno powiedzieć" w przeprowadzonym badaniu wskazało 11 proc. ankietowanych.


Wirtualna Polska, tvp.info/kp

Czytaj także

"Będziesz pan wisiał!". Skandaliczne groźby Grzegorza Brauna pod adresem ministra zdrowia

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2021 12:36
Podczas czwartkowych obrad w Sejmie doszło do skandalicznej sytuacji. Po wystąpieniu ministra zdrowia Adama Niedzielskiego głos zabrał Grzegorz Braun (Konfederacja), który zwrócił się do przedmówcy z groźbą. - Będziesz pan wisiał! - powiedział w kierunku ministra zdrowia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Michał Kleiber: politycy powinni ze sobą rozmawiać

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2021 19:31
- Wszyscy dzisiaj czujemy, że kapitał społeczny, którego częścią jest umiejętność rozmowy, jest w Polsce na zastraszająco niskim poziomie - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Michał Kleiber, redaktor naczelny magazynu "Wszystko, co najważniejsze".
rozwiń zwiń