X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Piękny, optymistyczny obraz". Premier o wyjątkowym upominku od kilkuletniej dziewczynki

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2021 18:42
Premier Mateusz Morawiecki, który w Przecławiu brał udział w spotkaniu dotyczącym Polskiego Ładu, otrzymał od kilkuletniej dziewczynki rysunek na ten temat. "Piękny, optymistyczny obraz" - ocenił szef rządu rysunek, na którym widać rodzinę spacerującą po parku.
Rysunek podarowany premierowi
Rysunek podarowany premierowiFoto: Facebook/MorawieckiPL

Polski Ład tt free twitter 1200.jpg
Polski Ład: 10 kluczowych zmian w 100 dni. Najważniejsze projekty ustaw w Sejmie

W niedzielę w Domu Kultury w Przecławiu (woj. podkarpackie) odbyło się spotkanie z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego w ramach promowania programu Polski Ład. - Nie zostawiamy samorządów samych sobie, tworzymy programy, fundusze, bo wszystkich traktujemy równo. Nasi poprzednicy w swojej polityce nie dostrzegali mniejszych miast, patrzyli tylko na wielkie metropolie - mówił Mateusz Morawiecki podczas tego spotkania.

Po południu premier dodał na Facebooku wpis powiązany z tym spotkaniem. "Zanim szerzej napiszę na temat ważnego spotkania w Przecławiu poświęconego Polskiemu Ładowi, chciałbym się na szybko podzielić wspaniałym upominkiem, jaki tam otrzymałem od kilkuletniej dziewczynki" - napisał Mateusz Morawiecki.

"To rysunek, który przedstawia życie rodziny w Polsce po zrealizowaniu Polskiego Ładu - jak widać dziecięca wyobraźnia pracuje. Piękny, optymistyczny obraz" - ocenił, dodając, że wierzy, że tak właśnie będzie.

Rysunek, który premier otrzymał od dziewczynki, przedstawia wielopokoleniową rodzinę. Rodzina spaceruje w słoneczny dzień po parku. Na rysunku widnieje napis "Polski Ład".

Czytaj także

"Trzeba się zastanowić, jak je podzielić". Szef MZ o zwiększeniu środków na służbę zdrowia

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2021 21:45
- Zdecydowaliśmy, że zwiększymy nakłady na ochronę zdrowia i teraz trzeba zastanowić się, jaka część z tej kwoty ma być przeznaczona na wzrost wynagrodzeń, a jaka na świadczenia i refundacje - powiedział szef MZ Adam Niedzielski, pytany o rozmowy z protestującymi medykami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier do polityków PO: nie pozwolimy na program Platformy, który chce niszczyć polską tradycję

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2021 13:49
Premier Mateusz Morawiecki skrytykował polityków PO, którym zarzucił m.in. chęć likwidacji szpitali powiatowych, niszczenia polskiej wiary i tradycji, a także działania na rzecz karania Polski przez UE. - Nie damy się wypchnąć z UE i pozbawić naszej suwerenności - oświadczył.
rozwiń zwiń