X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Ruszają bezpłatne i dobrowolne szczepienia przeciw grypie. Sprawdź, kto może z nich skorzystać

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2021 17:03
Ruszają bezpłatne i dobrowolne szczepienia przeciw grypie między innymi dla personelu medycznego, mundurowych, pracowników służb i seniorów - informuje Ministerstwo Zdrowia.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/insta_photos
1200 szczepienie shutterstock free.jpg
Chorzy z problemami kardiologicznymi lub onkologicznymi powinni zaszczepić się przeciwko COVID-19

Zaszczepić się będą mogły osoby pracujące w ośrodkach pomocy społecznej, farmaceuci, pacjenci placówek leczniczych oraz pensjonariusze DPS-ów. Program obejmuje też pracowników przedszkoli, szkół i uczelni wyższych, uczniów, studentów, a także wszystkie osoby urodzone nie później niż w 1946 roku.

Czytaj także:

Na szczepienie przeciw grypie nie ma skierowań, wystarczy umówienie terminu wizyty w punkcie szczepień. Nie ma zapisów przez system e-rejestracji, a termin wyznacza punkt szczepień podczas kontaktu z pacjentem.

Na szczepienie należy się stawić zdrowym - bez objawów ostrej infekcji i wysokiej gorączki. Do wykonania szczepienia nie jest potrzebna recepta na szczepionkę.

nj

Czytaj także

Wiceszef MZ: zakontraktowaliśmy 4,5-5 mln szczepionek przeciwko grypie. Będzie akcja promocyjna

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2021 15:05
- Na najbliższy sezon jesienno-zimowy zakontraktowaliśmy 4,5-5 mln szczepionek przeciwko grypie. We wrześniu planowana jest akcja promocyjna tych szczepień skierowana do osób będących w grupach ryzyka - powiedział wiceszef resortu zdrowia Waldemar Kraska.
rozwiń zwiń