X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rozpoczynają się 26. Targi Wydawców Katolickich. Wśród wystawców nie zabraknie Agencji Muzycznej Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2021 04:29
Około stu wystawców, ponad kilkanaście tysięcy publikacji, pokazy filmowe, wystawy i spotkania z autorami. 26. Targi Wydawców Katolickich wracają do Arkad Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie po ponadrocznej przerwie spowodowanej pandemią.
21. Targi Wydawców Katolickichzdj. ilustracyjne
21. Targi Wydawców Katolickich/zdj. ilustracyjneFoto: Forum/Joanna Borowska
ROB_4957 1200 (1).jpg
Wielkie Nagrody Festiwalu "Dwa Teatry" wręczone. Laudacja Prezes Polskiego Radia

- Na publiczność czeka bardzo szeroka oferta - zapowiedział prezes zarządu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich ks. Roman Szpakowski. Jak dodał, będą to książki dla dzieci i młodzieży, naukowe, biograficzne, historyczne, modlitewniki. Mówił, że obok publikacji książkowych będzie także bogata oferta publikacji elektronicznych, multimedialnych, książek audio, filmowych, na którą złoży się kilkanaście produkcji fabularnych i dokumentalnych.

- Nie zabraknie też wydawnictw Agencji Muzycznej Polskiego Radia - powiedziała jej wicedyrektor Jolanta Fudala. Zapowiedziała, że na stoisku pojawi się ponad 60 specjalnie wybranych na tę okazję tytułów, a wśród nich wydawnictwa o tematyce religijnej, m.in. premierowy album "Kardynał Stefan Wyszyński w służbie Kościoła i Ojczyzny", multimedialne - o tematyce historycznej, płyty z muzyką klasyczną i rozrywkową oraz bajki dla dzieci.

Targi wpisują się w rok kardynała Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia, jak również w trwający Rok Rodziny oraz Rok Świętego Józefa.

Posłuchaj
00:25 11308550_3.mp3 Jolanta Fudala o wydawnictwach Agencji Muzycznej Polskiego Radia na Targach Wydawców Katolickich (IAR)

Z targami nierozerwalnie związana jest Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.

Wyniki tegorocznej konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystości oficjalnego otwarcia targów o 12:00 w Arkadach Kubickiego. Wręczenie nagród FENIKS 2021 zaplanowano natomiast podczas gali i koncertu 25 września (o 19:30) w katedrze polowej Wojska Polskiego.

Targi potrwają do niedzieli. Ich patronem medialnym jest Polskie Radio.

kp

Czytaj także

Wielkie święto kina. W Gdyni trwa 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2021 01:05
Po przerwie spowodowanej pandemią do Gdyni wrócił Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. To pokazy prasowe, premiery, spotkania z twórcami w Teatrze Muzycznym oraz w kinie Helios oraz liczne wydarzenia towarzyszące, w tym debaty branżowe, wystawy i koncerty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzeum Józefa Piłsudskiego z Grand Prix w konkursie Sybilla 2020. Gliński: polskie muzealnictwo jest wspaniałe

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2021 15:38
Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku za wystawę "Dla Rzeczypospolitej. Józef Piłsudski 1867-1935" otrzymało Grand Prix 41. Konkursu na Wydarzenie Muzealne Roku Sybilla 2020. - Polskie muzealnictwo jest naprawdę wspaniałe - powiedział obecny na gali wicepremier, szef MKDNiS Piotr Gliński. 
rozwiń zwiń