X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kryzys migracyjny. Szef MON poinformował, ilu żołnierzy jest na granicy z Białorusią

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2021 15:10
Na granicy jest obecnie 2,5 tys. żołnierzy – napisał na Twitterze minister obrony Mariusz Błaszczak, deklarując zwiększenie zaangażowania w razie potrzeby.
Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak
Minister obrony narodowej Mariusz BłaszczakFoto: PAP/Tomasz Waszczuk

E-1tQzSX0AAU8EK.jpg
Operacja "Śluza". Alaksandr Azarau: ujęto grupę przerzucającą migrantów. Okazało się, że to specnaz, sprawę przejęło KGB

"Odebrałem meldunki od dowódców w sprawie wsparcia Straży Granicznej przez Wojsko Polskie. W każdej chwili możemy zwiększyć zaangażowanie. Wojsko Obrony Terytorialnej cały czas prowadzi operację #SilneWsparcie na obszarze objętym stanem wyjątkowym" - napisał szef MON w mediach społecznościowych.

"To reżim jest winny cierpienia i ofiar"

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że rząd będzie bronił polskiej granicy z całą determinacją. Szef rządu napisał na Facebooku, że winnym cierpienia ludzkiego i ofiar jest wyłącznie białoruski reżim i jego mocodawcy.

Czytaj także:

Dodał, że jego rząd nie zgadza się na to i będzie robić wszystko, aby skutecznie zabezpieczyć granicę Polski i Unii Europejskiej przy zachowaniu wszelkich humanitarnych środków.

W związku z rosnącą liczbą migrantów na granicy z Białorusią, w 183 miejscowościach przygranicznych w województwach podlaskim i lubelskim wprowadzono stan wyjątkowy. Obowiązuje on od 2 września przez 30 dni, ale może zostać przedłużony.

IAR.in./


Czytaj także

Łotewski ekspert Olevs Nikers: to dobrze, że Polska buduje płot na granicy, Łotwa i Litwa idą tą samą drogą

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2021 16:20
- Polska, Litwa i Łotwa powinny wzmocnić systemy ochrony granicy, tak by poprzez fizyczne oddziaływanie móc zablokować operacje Aleksandra Łukaszenki. Nasze państwa powinny współdziałać w niweczeniu skutków hybrydowego ataku reżimu w Mińsku – mówi portalowi PolskieRadio24.pl łotewski ekspert Olevs Nikers, dyrektor Baltic Security Foundation, ekspert Łotewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
rozwiń zwiń