X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Wszystko dzieje się zgodnie z umową zawartą z PiS". Kukiz o ustawie antykorupcyjnej w Sejmie

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2021 06:55
- Wszystko dzieje się zgodnie z umową zawartą z PiS, to jest początek współpracy, a nasza współpraca została rozłożona w czasie - powiedział lider Kukiz'15 Paweł Kukiz, odnosząc się do projektu ustawy antykorupcyjnej, którym ma zająć się Sejm na najbliższym posiedzeniu.
Paweł Kukiz
Paweł KukizFoto: Shutterstock.com / Jaroslaw Witkowski

Na posiedzeniu Sejmu, które rozpoczyna się w środę, posłowie zajmą się projektem ustawy antykorupcyjnej, która została złożona wspólnie przez PiS i Kukiz'15, a która wraca na salę plenarną po pracach w komisji.

1200 (73).jpg
Paweł Kukiz stanowczo o oświadczeniu TVN24. Przypomniał chamski komentarz Sikorskiego


Paweł Kukiz przyznaje, że "wszystko dzieje się zgodnie z umową". - To jest początek współpracy, a nasza współpraca została rozłożona w czasie, bo ani Polskiego Ładu nie głosuję całego, więc zgodnie z umową - jeżeli głosujemy ustawy z Polskiego Ładu - to jednocześnie są głosowane także nasze ustawy - przypomniał.

Czytaj także:

Jak zaznaczył, ustawa antykorupcyjna to jeden z postulatów, które są przedmiotem umowy z PiS, ale także sztandarowy pomysł Kukiz'15 od lat. - Jak największą część z tych postulatów z 2015 roku chcemy uchwalić - powiedział Kukiz. Poparcie ustawy antykorupcyjnej przez klub PiS zapowiedział we wtorek szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Głównym celem projektu ustawy antykorupcyjnej, autorstwa posłów Kukiz'15, jest zaostrzenie kar w stosunku do osób skazanych za korupcję. Projekt zakłada m.in. pozbawianie praw publicznych osób skazywanych za przestępstwa korupcyjne i zakaz zajmowania przez nie stanowisk w spółkach z udziałem Skarbu Państwa. Projekt jest po pierwszym czytaniu.

Umowa pomiędzy PiS a Kukiz'15, która została zawarta na przełomie maja i czerwca, dotyczy wzajemnego wsparcia w Sejmie inicjatyw obu ugrupowań. 

dn

Czytaj także

"Druga taka okazja może się już nie zdarzyć". Kukiz o nowelizacji ustawy medialnej

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2021 15:53
- W naszym programie był i jest plan repolonizacji mediów. Druga taka okazja na to może się już nie zdarzyć, więc z niej korzystam, realizując w ten sposób jeden z punktów programowych Kukiz'15 - stwierdził Paweł Kukiz w kontekście projektu nowelizacji tzw. ustawy medialnej.
rozwiń zwiń