X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Adam Bielan: koalicja rządowa Partii Republikańskiej i PiS możliwa jeszcze we wrześniu

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2021 09:32
Z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim mamy już uzgodnione 80 proc. spraw związanych z umową koalicyjną. Liczę, że do jej podpisania dojdzie jeszcze we wrześniu - powiedział prezes Partii Republikańskiej Adam Bielan.
Adam Bielan podpisuje deklarację współpracy między Partią Republikańską a PiS. Teraz polityk zapowiedział rychłe podpisanie umowy koalicyjnej
Adam Bielan podpisuje deklarację współpracy między Partią Republikańską a PiS. Teraz polityk zapowiedział rychłe podpisanie umowy koalicyjnejFoto: GK/FotoNews/Forum

Adam Bielan pytany o postępy w negocjacjach dotyczących podpisania umowy koalicyjnej w ramach Zjednoczonej Prawicy, przyznał, że w minionym tygodniu odbyły się w tej sprawie "trzy długie sesje z prezesem PiS".

forum- bielan 1200 .jpg
Kongres Założycielski Partii Republikańskiej. Prezesem został wybrany jednomyślnie Adam Bielan

- Mamy 80 proc. spraw przedyskutowanych. Potrzebujemy jeszcze jednego, może dwóch spotkań, aby uzgodnić resztę kwestii - powiedział Bielan.

"Mam nadzieję, że do podpisania umowy koalicyjnej dojdzie jeszcze we wrześniu - zapowiedział prezes Partii Republikańskiej.

Czytaj również:

Kongres Partii Republikańskiej

W niedzielę odbył się Kongres Założycielski Partii Republikańskiej, w trakcie którego wybrano władze krajowe ugrupowania. Na prezesa partii jednomyślnie został wybrany Bielan.

W trakcie kongresu Bielan potwierdził uczestnictwo formacji w projekcie Zjednoczonej Prawicy oraz prowadzenie przez nowe ciała statutowe rozmów na temat koalicji rządowej. - Jestem przekonany, że nasz entuzjazm i propozycje programowe pozwolą naszej formacji dotrzeć do nowych środowisk i elektoratu oraz zapewnią naszemu obozowi III kadencję - podkreślił Bielan.

jmo

Czytaj także

"Formuła dla tych, którzy ideowo sympatyzują z PiS-em". Łęski o Partii Republikańskiej

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2021 20:02
- To jest próba znalezienia formuły funkcjonowania dla ludzi, którzy nie widzą się już przy Jarosławie Gowinie z różnych powodów i stworzenia miejsca, do którego mogą przyjść inni, którzy są z różnych powodów poza PiS-em, a jakoś ideowo z nim sympatyzują, albo są gotowi kooperować w ramach parlamentu, czy szerzej koalicji ideowej na prawicy - powiedział w Polskim Radiu 24 Jacek Łęski z TVP Info. Gościem "Debaty dnia" był także Dariusz Grzędziński z tygodnika "Wprost"
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sytuacja w Zjednoczonej Prawicy. Bielan: nasze poparcie po odejściu Gowina wzrosło

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2021 09:49
- Jarosław Gowin w ostatnich tygodniach robił bardzo wiele, żeby poparcie dla obozu Zjednoczonej Prawicy spadało; po jego odejściu z ZP nasze poparcie wzrosło - mówi "Polsce Times" Adam Bielan. Jego zdaniem decyzja o usunięciu z rządu Gowina była spóźniona.
rozwiń zwiń