X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Członkowie grupy przestępczej w rękach ABW i KAS. W tle nielegalne gry hazardowe

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2021 10:23
Funkcjonariusze ABW przy wsparciu funkcjonariuszy KAS zatrzymali trzech członków grupy przestępczej zajmującej się organizowaniem nielegalnego procederu gier hazardowych. Grupa z tytułu przestępstwa osiągnęła zysk ponad 15 mln zł.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: ABW

granica 1200 (11).jpg
SG udaremniła kolejne próby nielegalnego przekroczenia granicy. Zatrzymano obywatelkę Konga

Do zatrzymania członków grupy doszło 31 sierpnia 2021 roku. Prokurator postawił zatrzymanym zarzut kierowania i działania w strukturach zorganizowanej grupy przestępczej oraz kilkaset zarzutów karno-skarbowych.

Wobec wszystkich zatrzymanych sąd, na wniosek prokuratury, zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Sprawą zajmują się funkcjonariusze Wydziału Zamiejscowego w Szczecinie Delegatury Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Gdańsku oraz funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej. Nadzór nad śledztwem sprawuje Prokuratura Regionalna w Szczecinie.

Dotychczas w przedmiotowej sprawie ABW i KAS zatrzymały w sumie 13 członków zorganizowanej grupy przestępczej. W tej chwili w areszcie przebywają łącznie 4 osoby.

Obecnie trwają intensywne czynności procesowe. Sprawa jest rozwojowa.

IAR/in./

Czytaj także

Warszawski adwokat nawoływał do ataków na Straż Graniczną. Sprawą zajmie się prokuratura

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2021 17:01
Mecenas Piotr Barczak opublikował zdjęcia funkcjonariuszy w mediach społecznościowych dopisując, że są oni "odpowiedzialni za torturowanie uchodźców" na granicy polsko-białoruskiej. Zastępca Prokuratora Generalnego polecił wszczęcie śledztwa w tej sprawie. - Warszawska prokuratura okręgowa zajmie się sprawą wpisów na Twitterze dotyczących funkcjonariuszy Straży Granicznej - poinformowała  prokuratura. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sprawa ośrodka w Renicach. Prokuratura analizuje słuszność umorzenia postępowań

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2021 13:27
Prokuratura Okręgowa w Szczecinie analizuje sprawy dot. MOW w Renicach i oceni, czy decyzje kończące postępowania były zasadne i słuszne – przekazała rzecznik szczecińskiej Prokuratury Okręgowej Alicja Macugowska-Kyszka.
rozwiń zwiń