X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Byli posłowie Porozumienia założyli stowarzyszenie "OdNowa Rzeczypospolitej Polskiej". Będą działać w ramach ZP

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2021 11:44
Byli członkowie Porozumienia Jarosława Gowina założyli stowarzyszenie "OdNowa Rzeczypospolitej Polskiej". Poinformował o tym podczas konferencji prasowej wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa.
Marcin Ociepa poinformował o stowarzyszeniu OdNowa Rzeczypospolitej Polskiej
Marcin Ociepa poinformował o stowarzyszeniu "OdNowa Rzeczypospolitej Polskiej"Foto: PAP/Wojciech Olkuśnik

1200.jpg
"To była próba znalezienie powodu do opuszczenia Zjednoczonej Prawicy". Ociepa o wyjściu Porozumienia z koalicji

Wyjaśnił, że stowarzyszenie będzie działać w ramach Zjednoczonej Prawicy. Mówił też, że celem "OdNowy" jest zbudowanie ogólnopolskiego ruchu społecznego i zdefiniowanie na nowo debaty publicznej, życia publicznego, wartości. - Czyli jednym słowem odnowa Rzeczpospolitej, odnowa debaty publicznej, odnowa podejścia do współpracy rządu z samorządem i te trzy priorytety: rozwój, bezpieczeństwo, samorządność - wyjaśniał.

Marcin Ociepa powiedział, że stowarzyszenie OdNowa będzie częścią klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. - Nic się nie zmienia u nas, myśmy nigdzie nie wystąpili - mówił. Zapowiedział, że w relacjach z PiS-em stowarzyszenie będzie występowało jako grupa. Dodał, że pozostając częścią Zjednoczonej Prawicy, będą głosowali w parlamencie tak, jak Prawo i Sprawiedliwość.

Posłuchaj
00:13 11276226_1.mp3 Stowarzyszenie OdNowa Rzeczypospolitej Polskiej (IAR)

 

Stowarzyszenie OdNowa tworzą: posłowie Marcin Ociepa, Anna Dąbrowska-Banaszek, Grzegorz Piechowak, Wojciech Murdzek, Andrzej Gut-Mostowy, senator Tadeusz Kopeć. Pełniącym obowiązki przewodniczącego jest Marcin Ociepa.

dn

Czytaj także

"To była próba znalezienie powodu do opuszczenia Zjednoczonej Prawicy". Ociepa o wyjściu Porozumienia z koalicji

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2021 10:24
- Nie chodziło o podatki. Premier Morawiecki deklarowali tutaj wolę kompromisu. Tutaj była próba znalezienie dobrego powodu do opuszczenia Zjednoczonej Prawicy. Gdy to sobie uświadomiłem, to wiedziałem, że nie chcę brać udziału w tej grze - mówił poseł Marcin Ociepa w czwartkowej rozmowie z radiem Opole.
rozwiń zwiń