X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Narodowy Patronat prezydenta nad uroczystościami dożynkowymi. "Wdzięczność i szacunek dla rolników"

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2021 00:03
Prezydent Andrzej Duda objął Patronat Narodowy nad tegorocznymi uroczystościami dożynkowymi - zarówno organizowanymi w Polsce jak i za granicą. Na swojej stronie internetowej podkreśla, że patronat ten jest związany ze szczególnym czasem Narodowych Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
Prezydent Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Konrhauser-Duda podczas uroczystości dożynkowych. Zdjęcie ilustracyjne
Prezydent Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Konrhauser-Duda podczas uroczystości dożynkowych. Zdjęcie ilustracyjneFoto: Grzegorz Jakubowski / KPRP / prezydent.pl

Andrzej Duda zaznacza też, że chce włączyć się w tegoroczne obchody dożynek i wyrazić rolnikom szacunek i wdzięczność za ich codzienny trud i ciężką pracę, a także wspólnie z mieszkańcami polskiej wsi dziękować za plony.

rada ministrów posiedzenie free tt twitter 1200.jpg
Obraduje rząd. Wśród tematów m.in.: rolnictwo, opieka zdrowotna, Małe Centra Nauki Kopernik

Czytaj również:

40-lecie rolniczej Solidarności

W komunikacie prezydent informuje, że z okazji przypadającej w tym roku czterdziestej rocznicy podpisania porozumień rzeszowsko-ustrzyckich i rejestracji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych "Solidarność" - pierwszej rolniczej organizacji związkowej w powojennej Polsce - chce uhonorować "rolników, którzy z odwagą i determinacją upomnieli się o swoje prawa, o swoją godność i podmiotowość".

"W roku beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego prezydent Andrzej Duda składa również hołd wielkiemu orędownikowi rolniczej Solidarności, a mając w pamięci uroczyste otwarcie Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie, oddaje cześć walczącym o wolną Polskę oraz pomordowanym mieszkańcom polskich wsi" - czytamy na stronie prezydent.pl.

Organizatorów wszystkich uroczystości dożynkowych Kancelaria Prezydenta zaprasza do włączenia się w Dożynki 2021 pod Patronatem Narodowym prezydenta. Zachęca do odczytania podczas uroczystości dożynkowych przesłania Andrzeja Dudy skierowanego do ich uczestników.

jmo

Czytaj także

Premier: zwiększyliśmy limit sprzedaży w rolniczym handlu detalicznym

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 16:54
Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że program Polski Ład dla rolnictwa przewiduje 2,5- krotne zwiększenie puli sprzedaży w handlu detalicznym. - Wprowadzimy zerowy podatek dla tych wszystkich rolników, którzy chcą sprzedawać na rynki lokalne - zapowiedział szef rządu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent o Polskim Ładzie: większość na tym zyska; jestem przekonany, że zyskają również przedsiębiorcy

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2021 20:28
- Jeżeli rozwiązania zawarte w Polskim Ładzie zostaną wdrożone w sposób prawidłowy absolutnie większość na tym zyska; jestem przekonany, że zyskają również przedsiębiorcy - ocenił prezydent Andrzej Duda.
rozwiń zwiń