X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Zjednoczona Prawica zyskuje, Koalicja Obywatelska traci. Najnowszy sondaż poparcia

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2021 19:56
Chęć oddania głosu na Zjednoczoną Prawicę deklaruje 36 proc. badanych; to wzrost o 2 punkty procentowe w porównaniu z badaniami z poprzedniego tygodnia. Na Koalicję Obywatelską chce głosować 24 proc. badanych (spadek o 1 punkt procentowy) - wynika z sondażu Social Changes dla wPolityce.pl.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Twitter/KancelariaSejmu

"Poparcie dla Polski 2050 Szymona Hołownii utrzymuje się na poziomie 19 proc. - bez zmian. Konfederację popiera 9 proc. badanych - również bez zmian z badaniem zeszłotygodniowym. 1 punkt straciła Lewica, którą obecnie popiera 7 proc. badanych. Polskie Stronnictwo Ludowe popiera 2 proc. badanych, czyli dokładnie tylu, ilu w poprzedniej fali naszych badań. Również 2 proc. respondentów wskazało na Kukiz'15 - bez zmian" - podkreśla wPolityce.pl.

twitter sejm free 1200.jpg
PiS na pierwszym miejscu w wyborach parlamentarnych. Nowy sondaż

Trzaskowski lepszy od Tuska

"W innym badaniu obecnej fali zapytaliśmy respondentów, jak głosowaliby, gdyby liderem Platformy Obywatelskiej był Rafał Trzaskowski. Okazuje się, że prezydent Warszawy podniósłby notowania partii o 3 punkty w stosunku do wyniku, który osiąga ona pod przywództwem Tuska" - informuje wPolityce.pl.

Frekwencja i metoda badania

Deklarowana frekwencja wynosiła 68 proc.

Czytaj także:

Badanie zostało zrealizowane metodą CAWI (Computer Assisted Web Interview) na panelu internetowym. Badanie zostało przeprowadzone na ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków N=1063 osób w dniach od 23 do 26 lipca 2021 roku.

bf

Czytaj także

Pięć partii w Sejmie. Zjednoczona Prawica na czele sondażu poparcia

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2021 08:59
Z najnowszego sondażu Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl wynika, że na Zjednoczoną Prawicę chce głosować 34 proc. zadeklarowanych wyborów, na Koalicję Obywatelską 24 proc., a na Polskę 2050 20 proc. W parlamencie znalazłaby się także Lewica, która uzyskałaby 9 proc. i Konfederacja z 7 proc. poparcia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najnowszy sondaż. Zjednoczona Prawica na czele, KO przed Polską 2050

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2021 19:20
PiS wraz z Solidarną Polską i Porozumieniem mogą liczyć na 30 proc. poparcia badanych deklarujących chęć udziału w wyborach, Koalicja Obywatelska na 23 proc., Polska 2050 Szymona Hołowni na 15 proc. - wynika z sondażu Kantar. Lewica i Konfederacja uzyskały w nim po 5 proc. poparcia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prawo i Sprawiedliwość z największym poparciem Polaków. Sprawdź nowy sondaż

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2021 09:46
Sondaż, przeprowadzony na panelu Ariadna wskazuje, że ugrupowanie prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego cieszy się największym poparciem Polaków. Wsparcie dla Prawa i Sprawiedliwości zadeklarowało 30,2 proc. respondentów.
rozwiń zwiń