X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Radosław Fogiel kandydatem PiS na wiceszefa Europejskiej Partii Konserwatystów i Reformatorów

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2021 17:34
- Prawo i Sprawiedliwość zgłosiło Radosława Fogla jako kandydata na wiceprzewodniczącego partii Europejskich Konserwatystów i Reformatorów; prezydium ma dokonać wyboru 2 sierpnia - powiedział europoseł Tomasz Poręba. Fogiel ma zająć miejsce w zarządzie po europoseł Annie Fotydze.
Radosław Fogiel
Radosław Fogiel Foto: facebook.com/radoslawfogiel

- Po tym, jak Anna Fotyga z przyczyn zdrowotnych zrezygnowała ze stanowiska wiceprzewodniczącej EKR, PiS zgłosiło Radosława Fogla jako swojego kandydata na to stanowisko - powiedział europoseł PiS.

1200_KE_shutterstock.png
Kolejne państwa z decyzją Komisji Europejskiej. Zatwierdzono programy odbudowy

Zaznaczył przy tym, że jest to początek procedury i wciąż możliwe jest zgłaszanie kandydatur. - Posiedzenie prezydium, które ma dokonać wyboru spośród zgłoszonych kandydatów odbędzie się 2 sierpnia. Następnie ta decyzja musi być zatwierdzona przez radę EKR - powiedział Poręba.

Czytaj także:

Wskazał, że do tej pory nie zgłoszono innych kandydatów na to stanowisko. - Była to funkcja, która przynależała Polsce, kadencja jest niedokończona, więc raczej tutaj nie powinniśmy przewidywać drastycznych zmian - dodał.

dz

Czytaj także

Szef parlamentu Węgier: obecny kierunek rozwoju UE jest nie do utrzymania

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2021 19:34
- Węgry pozostaną w Unii Europejskiej, dopóki ta się nie rozpadnie - oświadczył szef parlamentu Węgier Laszlo Koever w wywiadzie dla tygodnika „"Mandiner”, który ukazał się w czwartek. Wyraził też przekonanie, że nastąpi renesans unijnej prawicy. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Krasnodębski: działania KE i TSUE wykraczają poza ich kompetencje

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 10:57
- KE i TSUE nie mogą ingerować w sprawy organizacji polskiego sądownictwa, ponieważ wykracza to poza kompetencje tych instytucji - mówi europoseł PiS, prof. Zdzisław Krasnodębski, komentując spór unijnych instytucji z Polską.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska rozpoczyna lobbing, by zmienić założenia pakietu klimatycznego

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2021 14:46
Po przedstawieniu przez Komisję Europejską pakietu klimatycznego Polska rozpoczyna lobbing, by zmienić jego założenia. W Brukseli zajmuje się tym Związek Pracodawców Business&Science Poland. To nasze centrum lobbingowe zrzeszające spółki skarbu państwa.
rozwiń zwiń