X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

PiS liderem. PSL poza Sejmem, KO wzrosło poparcie o 1% po powrocie Tuska

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2021 07:55
Gdyby wybory do Sejmu odbywały się w najbliższą niedzielę, na PiS zagłosowałoby 34 proc. badanych, na KO - 25 proc., na Polskę 2050 - 19 proc. - wynika z sondażu Social Changes dla serwisu wpolityce.pl.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Kancelaria Sejmu/Łukasz Błasikiewicz/ Twitter/@KancelariaSejmu

Liderem sondażu jest partia rządząca - Prawo i Sprawiedliwość, na którą chęć oddania głosu wyraziło 34 proc. badanych. To dokładnie taki sam wynik, jaki PiS otrzymał w poprzednim badaniu tej pracowni.

Drugie miejsce zajęła Koalicja Obywatelska z wynikiem 25 proc. (wzrost o 1 proc.). Trzecie miejsce należy do Polski 2050 Szymona Hołowni, która może liczyć na 19 proc. głosów (spadek o 1 proc.).

donald tusk 1200.jpg
Sławomir Skwarek o powrocie Donalda Tuska: ewidentnie zwiększyła się ilość hejtu, który wylewa się na PiS

Jeśli chodzi o inne ugrupowania, to na czwartym miejscu znalazła się Konfederacja z poparciem 9 proc. respondentów (wzrost o 2 proc.). Na Lewicę głos oddałoby 8 proc. badanych (spadek o 1 proc.).

Czytaj także:

Poza Sejmem znalazłoby się Polskie Stronnictwo Ludowe z poparciem 2 proc. badanych. Z kolei ugrupowanie Kukiz'15 zanotowało wynik na poziomie 2 proc. (wzrost o 1 proc.).

Badanie zostało zrealizowane metodą CAWI na panelu internetowym, na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1049 Polaków w dniach od 16 do 19 lipca 2021 roku. 

dn/wpolityce

Czytaj także

Kolejne transfery do PiS? Rzecznik PiS: jesteśmy otwarci na nowe przejścia

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2021 17:32
Prawo i Sprawiedliwość odzyskało większość w Sejmie. W wyniku ostatnich powrotów posłów klub PiS zwiększył liczebność do 232 osób. Z wypowiedzi polityków PiS wynika, że wkrótce może rozszerzyć się o kolejnych posłów. 
rozwiń zwiń