X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Brak decyzji ws. koncesji dla TVN. KRRiT: głosowanie nie przyniosło rozstrzygnięcia

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 16:39
"Na dzisiejszym posiedzeniu odbyły się głosowania nad przyznaniem koncesji jednak żadne nie uzyskało wymaganej większości" - napisała w czwartek Teresa Brykczyńska, rzecznik prasowy Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
TVN
TVNFoto: OleksSH/Shutterstock

"Pierwsze głosowanie dotyczyło przyznania TVN24 koncesji, drugie - nie przyznania jej. Żadne z głosowań nie przyniosło rozstrzygnięcia" - poinformowała Brykczyńska.

prmier 1200 pap.jpg
Premier: Polska musi mieć instrument zapobiegający przejęciom mediów przez podmioty zewnętrzne

"Postępowanie w sprawie koncesji dla TVN 24 będzie kontynuowane" - przekazała rzecznik KRRiT zapowiadając kolejne głosowania w KRRiT w tej sprawie. Nie wiadomo jednak, kiedy do nich dojdzie.

Czytaj także:

Koncesja TVN 24 obowiązuje do 26 września 2021 roku. TVN wniosek o jej przedłużenie złożył w KRRiT na początku lutego 2020 roku. Zgodnie z przepisami nadawca musi wystąpić o przedłużenie koncesji najpóźniej rok przed jej wygaśnięciem, w przypadku koncesji TVN 24 od złożenia wniosku upłynęło już ponad 17 miesięcy - podał w czwartek portal Press.pl.

Jak pisze press.pl, jeśli KRRiT nie przedłużyłaby koncesji TVN 24, nadawca kanału może wystąpić o licencję na nadawanie w każdym państwie Unii Europejskiej. 

kp

Czytaj także

Sprawa koncesji dla TVN i TVN24. Brudziński: należy przywrócić elementarną równowagę na rynku mediów

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2021 10:52
- Należy przywrócić elementarną równowagę, również kapitałową, jeżeli chodzi o rynek medialny w Polsce - powiedział w czwartek wiceprzewodniczący PiS, europoseł Joachim Brudziński, odnosząc się do projektu nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji złożonego przez grupę posłów PiS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wzorowana na tym, co dzieje się w państwach Europy Zachodniej". Lisiecki o noweli ustawy medialnej

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 09:20
- Nie ma co się oszukiwać, że gdyby obecna opozycja była przy władzy, to przekaz zarówno w TVN-ie jak i TVP i mediach publicznych byłby ten sam, taki, który odpowiada dzisiejszej opozycji - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Lisiecki (PiS). Gościem "Dwóch stron" był również Mieczysław Kasprzak (PSL). 
rozwiń zwiń