X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier: sport jest ważną częścią Polskiego Ładu, chcemy, by każda gmina miała obiekty na najwyższym poziomie

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 16:30
- Chcemy, by każda gmina, każdy powiat miały obiekty sportowe na wyższym poziomie, infrastruktura sportowa i sport są ważną częścią Polskiego Ładu - powiedział w czwartek w Czarnej Białostockiej (woj. podlaskie) premier Mateusz Morawiecki.
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz MorawieckiFoto: Krystian/Maj KPRM

Szef rządu stwierdził, że infrastruktura sportowa i sport "jest częścią Polskiego Ładu również po to, by kształtować młodzież, charaktery młodzieży".

Posłuchaj
00:29 11205326_1.mp3 Premier Mateusz Morawiecki: Sport jest ważną częścią Polskiego Ładu (IAR) 
TT free premier Grajewo 1200.jpg
Premier: ważne, by w miastach było jak najwięcej parków i zieleni

Przełom

- Mamy do czynienia z przełomem. Chcemy, by rzeczywiście każda gmina, każdy powiat miały na wyższym poziomie różnego rodzaju urządzenia sportowe czy obiekty sportowe. Tu też zresztą, oprócz tego boiska, jak pan burmistrz mnie w większych szczegółach przed chwilą poinformował, budowana jest hala sportowa - powiedział Morawiecki.

Proces naprawy finansów publicznych

Podkreślił, że "to są środki budżetu państwa polskiego, bez tych środków tych obiektów by nie było, to są skutki do tej pory przeprowadzonego procesu naprawy finansów publicznych, który służy dziś mieszkańcom". - Służy i będzie służył - dodał.

Czytaj także:

Według premiera "sport to dyscyplina, regularność, systematyczność, samozaparcie, dobre zarządzanie czasem". - Stąd jestem bardzo wdzięczny też parlamentarzystom tu, z tej ziemi, panu senatorowi, panu posłowi i zarazem ministrowi Dariuszowi Piontkowskiemu za nasze częste dyskusje na ten temat właśnie - dodał Morawiecki.

nt

Czytaj także

Premier: Polska może być jednym z najlepszych miejsc do życia w Europie

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2021 15:47
- W naszym zasięgu jest osiągnięcie w 100 proc. poziomu bogatych państw Europy, jeśli zdecydujemy się na realizację planu, który w inny sposób postrzega politykę gospodarczą i społeczną. Polska może być jednym z najlepszych miejsc do życia w Europie - mówił w sobotę premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Podnosić poziom życia, jakość infrastruktury i służby zdrowia". Premier o celach Polskiego Ładu

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2021 16:20
- Polski Ład jest tak skonstruowany, aby podnosić poziom życia, jakość infrastruktury i służby zdrowia, Polaków ze wszystkich miejscowości, również tych mniejszych - podkreślił premier Mateusz Morawiecki, który w czwartek spotykał się z mieszkańcami Mazowsza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Morawiecki o Polskim Ładzie: doprowadzi do przełomu w małych miejscowościach

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2021 11:18
- Polski Ład i specjalne dedykowane programy doprowadzą do przełomu w małych miejscowościach; ponadproporcjonalnie dużo środków skierujemy do miejscowości gminnych i powiatowych - zapowiedział w sobotę premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń