X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prezydent leci do Tokio. W planie udział w ceremonii otwarcia IO i spotkania bilateralne

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2021 17:57
Prezydent Andrzej Duda weźmie udział w piątkowej ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio. W czasie wizyty są również planowane spotkania dwustronne - między innymi z premierem Japonii Yoshihide Sugą i prezydentem Francji Emmanuelem Macronem.
Andrzej Duda
Andrzej DudaFoto: Jakub Szymczuk/KPRP

Emmanuel Macron i Andrzej Duda 1200.jpg
Tokio 2020: światowi przywódcy potwierdzają udział w otwarciu igrzysk. Ceremonia wciąż owiana tajemnicą

Szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej Jakub Kumoch powiedział Polskiemu Radiu, że Andrzej Duda chce w Tokio okazać szacunek i wsparcie polskim sportowcom a także organizatorom igrzysk.

- Ciężki był to sezon dla ludzi zajmujących się sportem zawodowym, dla ludzi, którzy reprezentują nasz kraj, którzy są źródłem naszej dumy. Na tyle, na ile harmonogram pozwoli, na tyle, na ile pozwolą obostrzenia epidemiczne, prezydent będzie starał się dopingować naszych w pierwszych godzinach startów - przekazał Jakub Kumoch.

Posłuchaj
00:29 11203418_2.mp3 Prezydent leci do Tokio, w planie udział w ceremonii otwarcia IO i spotkania bilateralne (IAR)

 

W Tokio prezydent ma również przewidziane spotkania dwustronne. Minister Jakub Kumoch podkreślił, że okazją do takich rozmów jest otwarcie igrzysk, które gromadzi przywódców z całego świata.

- Planujemy takie rozmowy z kilkoma przywódcami państw, w tym między innymi z prezydentem Francji. Będzie też spotkanie z premierem Japonii, będziemy rozmawiali o stosunkach dwustronnych. Prezydent poruszy na pewno sprawę Trójmorza i oczekiwanych przez nas inwestycji japońskich, do których naszych partnerów japońskich bardzo serdecznie od dłuższego czasu zapraszamy - dodał szef Biura Polityki Międzynarodowej.

Czytaj także:

Prezydencka delegacja wróci do Polski w niedzielę 25 lipca.

Polskie Radio - Oficjalny Nadawca Radiowy Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 - przekaże 120 godzin transmisji, relacji i serwisów z Japonii. Dodatkowo portal PolskieRadio24.pl specjalnie na to wielkie święto sportu przygotował specjalny serwis.

Polskie Radio jest Patronem Medialnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Polskie Radio jest Patronem Medialnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego

dn

Czytaj także

Tokio 2020: Kopron i Andrejczyk błysną na olimpijskiej rzutni? "Jasno określony cel"

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2021 22:30
Lekkoatleci są jednymi z największych polskich nadziei medalowych przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio. Szczególnie silnie obsadzone wydają się być konkurencje rzutowe. Krzysztof Kuzak z Polskiego Radia rozmawiał z młociarką Malwiną Kopron i oszczepniczką Marią Andrejczyk o ich olimpijskich celach i nadziejach. 
rozwiń zwiń