X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier: państwo musi wspierać polskich eksporterów

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2021 19:23
Premier Mateusz Morawiecki podczas wizyty w województwie łódzkim powiedział, że rząd musi wspierać polskie firmy w eksportowaniu produktów za granicę. Szef rządu ocenił też, że dane o wartości polskiego eksportu napawają nadzieją na przyszłość.
Premier odwiedzi w poniedziałek radomszczańskie zakłady SKB Drive Tech
Premier odwiedzi w poniedziałek radomszczańskie zakłady SKB Drive TechFoto: PAP/Grzegorz Michałowski

Szef rządu odwiedził w Radomsku fabrykę SKB Drive Tech zajmującą się produkcją elementów wykorzystywanych między innymi w przemyśle motoryzacyjnym. Zaznaczył, że "z radością" wysłuchał informacji o przedsiębiorstwie produkującym elementy, w których "zaszyty" jest polski know-how. Zdaniem premiera, inwestowanie poprzez takie firmy, to znakomity przykład, jak zdobywać nowe rynki.

zus emerytura 1200.jpg
OECD publikuje dane dot. dochodu rozporządzalnego. Polska w światowej czołówce

- Kiedy 30 lat temu zaczynała się polska transformacja i tworzyła nowa gospodarka to brakowało polskich firm i polskiego kapitału. Dlatego z radością wysłuchałem historii o tej firmie i o jej transformacji - mówił szef rządu. Premier mówił, że liczy, iż więcej polskich przedsiębiorstw będzie oferowało swoje produkty klientom z zagranicy.

00:15 morawiecki - setka 1.mp3 Premier Mateusz Morawiecki: państwo polskie musi wspierać polskich eksporterów (IAR)

Jak powiedział, Polska dla wielu przedsiębiorców jest już za mała, dlatego "rząd musi wspierać firmy w ekspansji i w eksporcie - stwierdził szef rządu.

Dodał, że dane, o rekordowym eksporcie w marcu: 110 mld zł, "napawają ogromną radością i nadzieją na przyszłość”. Poinformował też, że dzięki nadwyżce w budżecie państwa więcej firm może liczyć na finansowe wsparcie. 

Czytaj także: 


mbl