X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Pięć partii w Sejmie. Zjednoczona Prawica na czele sondażu poparcia

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2021 08:59
Z najnowszego sondażu Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl wynika, że na Zjednoczoną Prawicę chce głosować 34 proc. zadeklarowanych wyborów, na Koalicję Obywatelską 24 proc., a na Polskę 2050 20 proc. W parlamencie znalazłaby się także Lewica, która uzyskałaby 9 proc. i Konfederacja z 7 proc. poparcia.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Twitter/KancelariaSejmu

Poniżej progu wyborczego znalazły się Polskie Stronnictwo Ludowe z 4 proc. poparcia i Kukiz' 15 z wynikiem 1 proc. Natomiast 1 proc. badanych nie wie, na które grupowanie oddałoby swój głos.

Poparcie w górę

Czerwińska Fogiel PiS PAP-1200.jpg
Komitet Polityczny PiS wybrał sekretarza do spraw międzynarodowych

Od badania sprzed tygodnia Zjednoczona Prawica poprawiła wynik o 1 pkt proc. Najwięcej - 3 punkty - zyskała Koalicja Obywatelska, z kolei Polskie Stronnictwo Ludowe zyskało 2 punkty.

Polska 2050 straciła 4 punkty; po 1 punkcie straciły Konfederacja oraz Kukiz’15. Wynik Lewicy pozostaje bez zmian.

Czytaj także:

Deklarowana frekwencja wynosi 70 proc.; 45 proc. zaznaczyło opcję, że zdecydowanie chce głosować, a 25 proc - "raczej tak". 19 proc. odpowiadających, że nie chce głosować; 10 proc. zadeklarowało, że raczej tego nie zrobi, a 9 proc. jest zdecydowanych, by nie głosować. 11 proc. nie ma zdania, czy będzie głosować, czy nie.

Badanie zostało zrealizowane od 9 do 12 lipca metodą CAWI (Computer Assisted Web Interview) na panelu internetowym na ogólnopolskiej próbie 1062 Polaków, reprezentatywnej pod względem płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania.

st

Czytaj także

Wzrost poparcia i zdecydowane zwycięstwo PiS. Jest nowy sondaż

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2021 11:56
Gdyby wybory do Sejmu odbywały się w najbliższą niedzielę na PiS zagłosowałoby 35,2 proc. badanych, na KO - 21,3 proc., na Polskę 2050 - 16,5 proc. - wynika z sondażu przygotowanego przez United Surveys dla Wirtualnej Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sondaż liderów. Jarosław Kaczyński najbardziej wpływowym politykiem prawicy

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2021 07:38
Jarosław Kaczyński jest uznawany za najbardziej wpływowego polityka prawicy, a Donald Tusk za jego odpowiednika po stronie opozycji - wynika z sondażu United Surveys dla "DGP" i RMF FM. Od początku marca widać też wzmocnienie pozycji Mateusza Morawieckiego.
rozwiń zwiń