X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rozmowy o relacjach polsko-amerykańskich. Zastępca asystenta sekretarza stanu USA spotkał się z Krzysztofem Szczerskim

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2021 14:00
Szef Biura Polityki Międzynarodowej Krzysztof Szczerski spotkał się z przebywającym w Polsce zastępcą asystenta sekretarza stanu USA Matthew G. Boysem. Rozmowa dotyczyła m.in. dwustronnych relacji polsko-amerykańskich - przekazała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta RP.
Krzysztof Szczerski
Krzysztof SzczerskiFoto: Mateusz Włodarczyk/FORUM

"Szef Biura Polityki Międzynarodowej Krzysztof Szczerski rozmawiał z goszczącym w Polsce zastępcą asystenta sekretarza stanu USA Matthew G. Boysem. Rozmówcy przekrojowo omówili dwustronne relacje polsko-amerykańskie" - poinformowała w poniedziałek na stronie internetowej prezydencka kancelaria.

Krzysztof Szczerski 1200.jpg
Szczerski: zrozumienie wspólnych interesów jest najważniejsze, jestem spokojny o przyszłość relacji Polski i USA

Jak podkreślono w komunikacie po spotkaniu, istotnym tematem rozmowy był również ubiegłotygodniowy szczyt Inicjatywy Trójmorza w Sofii.

Czytaj także:

"Boyse potwierdził silne strategiczne partnerstwo pomiędzy Polską a USA. Podkreślił także »niezachwiane« zaangażowanie administracji prezydenta Joe Bidena w Inicjatywę Trójmorza" - podała Kancelaria Prezydenta.

bf

Czytaj także

Szczyt NATO w Brukseli. Szczerski: oczekujemy, że USA potwierdzą kontynuowanie zaangażowania w Europie

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2021 08:36
 - Oczekujemy, że na szczycie NATO zostanie wyraźnie podniesiona i potwierdzona kwestia kontytuowania amerykańskiego zaangażowania w bezpieczeństwo Europy, w tym wschodniej flanki NATO - powiedział szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej Krzysztof Szczerski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Decyzja USA ws. Nord Stream 2. Szczerski: nie ma kryzysu w polsko-amerykańskich relacjach

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 08:42
Minister w Kancelarii Prezydenta Krzysztof Szczerski powiedział, że w polsko-amerykańskich stosunkach nie ma kryzysu, a relacje normalnie się rozwijają. Podkreślił, że Polska jest ważnym sojusznikiem USA w ramach NATO, a Stany Zjednoczone są istotnym partnerem naszego kraju w sprawach gospodarczych czy wojskowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dyplomata USA chce wpłynąć na ustawę o reprywatyzacji? Jałowiczor: można się spodziewać awantury w tej sprawie

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2021 09:47
- Jak pokazała kilka lat temu sprawa nowelizacji ustawy o IPN, awantura w tej sprawie jest jak najbardziej możliwa. Wtedy jej powodem była kwestia roszczeń i ewentualnego odzyskiwania czy raczej przejmowania majątku przez organizacje, które mają niewiele wspólnego ze zmarłymi czy zamordowanymi w czasie II wojny światowej osobami - powiedział w Polskim Radiu 24 Jakub Jałowiczor z "Gościa Niedzielnego".
rozwiń zwiń