X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Warszawska notariusz odpowie przed sądem ws. reprywatyzacji stołecznych nieruchomości

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2021 08:56
Warszawska notariusz Marzena D. została oskarżona przez wrocławską prokuraturę w kolejnym wątku śledztw dotyczących reprywatyzacji warszawskich nieruchomości.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock
forum-Schroegera 80 1200.jpg
Kolejne odszkodowania dla poszkodowanych w wyniku reprywatyzacji. Łącznie prawie 140 tys. zł

Jak poinformowała rzeczniczka Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu prok. Katarzyna Bylicka, prokurator zarzucił D., że działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej nie dopełniła swoich obowiązków.

Czytaj także:

Według prokuratury, D. sporządziła akt notarialny, którego przedmiotem była przedwstępna umowa sprzedaży za kwotę 300 zł części praw i roszczeń do nieruchomości warszawskiej oraz pełnomocnictwa.

Jedenasty akt oskarżenia ws. warszawskich reprywatyzacji

- Sporządziła ten akt notarialny, pomimo że strona w chwili składania oświadczenia woli miała z przyczyn zdrowotnych zniesioną zdolność do świadomego i swobodnego podejmowania decyzji i wyrażania woli, co zostało ustalone w oparciu o opinię biegłych - podała prokurator Bylicka.

Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy. To jedenasty akt oskarżenia ws. warszawskich reprywatyzacji sporządzony przez Prokuraturę Regionalna we Wrocławiu.


dn

Czytaj także

"Polskie sądy przeciw wolności słowa". Śpiewak krytykuje wyrok, w którym został skazany

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2021 11:39
Aktywista Jan Śpiewak naruszył dobra osobiste b. wiceprezydenta stolicy Jacka Wojciechowicza w związku z sugestią, że ten został zwolniony ze stanowiska z powodu udziału w aferze reprywatyzacyjnej - uznał we wtorek sąd. Śpiewak musi wpłacić 10 tys. na cel społeczny oraz opublikować przeprosiny.
rozwiń zwiń