X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Ważne, żeby ten program wykuwał się w rozmowie z Polakami". Premier o Polskim Ładzie

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2021 16:50
Polski Ład to szansa na stworzenie państwa, w którym wszyscy będą się czuli bezpiecznie, i w którym po prostu będzie się żyło dobrze - zapewnił premier Mateusz Morawiecki w sobotnim wpisie na Facebooku.
Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami Trzebnicy
Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami TrzebnicyFoto: Facebook/Mateusz Morawiecki

Szef rządu w ramach objazdu po kraju, w trakcie którego przedstawia założenia Polskiego Ładu, czyli nowego programu społeczno-gospodarczego na okres po pandemii odwiedził województwo dolnośląskie.

Premier PAP 1200 (1).jpg
Premier: Polska może być jednym z najlepszych miejsc do życia w Europie

"Polski Ład to szansa na stworzenie państwa, w którym wszyscy będą się czuli bezpiecznie, i w którym po prostu będzie się żyło dobrze. Rozmawiałem o tym dzisiaj z mieszkańcami Trzebnicy" - napisał Morawiecki później na Facebooku.

Czytaj także:

"Obiecałem im, że nie powtórzymy błędów kolejnych rządów III RP i nie oprzemy rozwoju na konsumpcji i kredycie zagranicznym, ale mądrym zarządzaniu, na inwestycjach, budowie infrastruktury i szacunku dla ludzkiej pracy" - zapewnił.Jak dodał, jeżeli zdecydujemy się na realizację takiego długofalowego, całościowego planu to w zasięgu ręki jest to, że Polska będzie jednym z najlepszych miejsc do życia w Europie.

premier mateusz morawiecki free screen fb 1200  .jpg
Premier: wzmocnienie rodziny to kluczowe cele działania naszego rządu

"Bardzo dziękuję za tak liczne przybycie. To dla mnie ważne, żeby ten program wykuwał się w rozmowie z Polakami. To budujące, że możemy o nim rozmawiać w tak licznym gronie" - podkreślił premier.Polski Ład to firmowany przez partie tworzące Zjednoczoną Prawicę nowy program społeczno-gospodarczy na okres po pandemii. Jego fundamenty to 7 proc. PKB na zdrowie; obniżka podatków dla 18 mln Polaków (w tym kwota wolna od podatku do 30 tys. zł i podniesienie progu podatkowego z 85,5 tys. zł do 120 tys. zł), inwestycje, które wygenerują 500 tys. nowych miejsc pracy, mieszkania bez wkładu własnego i dom do 70 mkw. bez formalności, a także emerytura bez podatku do 2500 zł. 

fc

Czytaj także

Premier w Węgrowie: Polski Ład to całościowe spojrzenie na problemy powiatów i gmin

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 11:05
- Chcemy, żeby Polacy mieszkali tam gdzie oni chcą, gdzie się urodzili i mają swoją ojcowiznę, ale do tego potrzebna jest praca i infrastruktura. Rząd PiS koncentruje się na dwóch aspektach - mówił w poniedziałek w Węgrowie premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz Morawiecki o Polskim Ładzie: służba zdrowia naszym oczkiem w głowie

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 13:05
- System ochrony zdrowia w ramach Polskiego Ładu będzie naszym oczkiem w głowie, stąd nasze zobowiązanie, by w najbliższych dwóch latach przeznaczyć na ochronę zdrowia 6 proc. PKB - mówił w Sokołowie Podlaskim premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń