X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Dzieci są naszym kapitałem społecznym". W Warszawie trwa Zjazd Dużych Rodzin

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2021 14:52
- Do Warszawy zjeżdżają rodziny z całej Polski. Zaprosiliśmy rodziny do przywiezienia swoich lokalnych produktów, zaprezentowania lokalnych strojów, wszystko w nawiązaniu do hasła tegorocznego zjazdu "Rodzina: tradycja, inwestycja, przyszłość" - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Judyta Kruk, rzecznik Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus".
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Shutterstock

Marlena Malag F Przemyslaw Golawski 1200.jpg
Marlena Maląg: Polacy muszą wiedzieć, że mamy stabilną politykę prorodzinną

Inicjatorem wydarzenia, które odbędzie się 25-27 czerwca w Warszawie, jest Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus". W sobotę panel społeczno-gospodarczy na Giełdzie Papierów Wartościowych otworzyć ma premier Mateusz Morawiecki. Do udziału w tym spotkaniu zaproszeni zostali m.in. minister rodziny Marlena Maląg, prezes Giełdy Papierów Wartościowych Marek Dietl, założycielka i wieloletnia prezes Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" Joanna Krupska. Panel będzie transmitowany online.

Podczas spotkania na Giełdzie Papierów Wartościowych zostaną także wręczone statuetki "Firma Przyjazna Dużym Rodzinom 2021" i "Przyjaciel Dużych Rodzin 2021".

Przemysław Goławski

Czytaj także

Działanie na rzecz rodzin. Wspólna deklaracja państw Grupy Wyszehradzkiej

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2021 21:47
Ministrowie V4 zajmujący się sprawami rodzin podpisali w Warszawie deklarację o podjęciu wspólnych działań na rzecz rodzin. W stolicy odbyła się międzynarodowa konferencja V4+ COALITION PRO FAMILIA, która była kolejnym spotkaniem w ramach polskiego przewodnictwa w Grupie Wyszehradzkiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pod koniec czerwca w Warszawie odbędzie się IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2021 07:54
Od 25 do 27 czerwca w Warszawie odbędzie się IX Plenerowy Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin. Tegoroczne spotkanie będzie koncentrować się na rodzinie w kontekście tradycji, inwestycji i przyszłości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strategia Demograficzna 2040. Marlena Maląg: to kompleksowe podejście do polityki prorodzinnej

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2021 15:22
Sejm wysłuchał informacji bieżącej na temat działań podejmowanych przez ministra rodziny i polityki społecznej w zakresie polityki demograficznej zmierzających do poprawy dzietności w Polsce. Wnieśli o to posłowie Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń