X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Kiedy pracujemy sercem, dzieją się wielkie rzeczy". Odznaczenia za działalność na rzecz dobra publicznego

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2021 19:25
Minister rodziny Marlena Maląg odznaczyła osoby, które wyróżniają się w działalności publicznej, ofiarnie niosą pomoc i działają charytatywnie, a także promują postawy prorodzinne i patriotyczne. - Kiedy pracujemy sercem, dzieją się wielkie rzeczy - mówiła podczas uroczystości w siedzibie resortu.
Marlena Maląg odznaczyła osoby wyróżniające się w działalności na rzecz dobra publicznego
Marlena Maląg odznaczyła osoby wyróżniające się w działalności na rzecz dobra publicznegoFoto: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej/Twitter

Szefowa resortu rodziny i polityki społecznej dodała, że ważne jest, by polityka państwa była skierowana na drugiego człowieka, by budować takie państwo, w którym można szczęśliwie żyć. Zaznaczyła, że obecny rząd stara się to robić.

Przyznane odznaczenia to Złoty Krzyż Zasługi, złoty medal za Długoletnią Służbę, brązowe medale Zasłużony Kulturze Gloria Artis i odznaki honorowe Primus In Agendo i Meritis Pro Familia.

Posłuchaj
00:20 Marlena Maląg do odznaczonych - robicie wielkie rzeczy (IAR).mp3 Marlena Maląg do odznaczonych: robicie wielkie rzeczy (IAR)
CZYTAJ RÓWNIEŻ
maląg marlena PR1 1200x660.jpg
Strategia Demograficzna 2040. Maląg: bez silnej rodziny nie zbudujemy dobrego państwa

Wyróżnienie za nieodpłatne studia

Złotym Krzyżem Zasługi odznaczony został doktor Jacek Mrozek - działacz społeczny i akademicki na terenie Warmii i Mazur, szczególnie powiatu ełckiego. Jako dyrektor filii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Ełku stworzył nieodpłatne kierunki studiów - administracja i bezpieczeństwo wewnętrzne oraz pielęgniarstwo dla mieszkańców subregionu ełckiego.

Za wzorowe wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej Złotym Medalem odznaczona została Barbara Stanisława Krzyśków zatrudniona w Centralnym Instytucie Ochrony Pracy.

Brązowy Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis przyznany został Bogdanowi Górnemu, który założył Kapelę Zza Winkla. Medal przyznany został za promowanie folkloru miejskiego, kultywowanie tradycji wielkopolskiej i popularyzowanie gwary poznańskiej.

Doceniona działania na rzecz polityki społecznej

Za szczególne zaangażowanie w działaniach na rzecz polityki społecznej odznaką Primus in Agendo odznaczona została Maria Demidowicz - prezes Koła Zabrzańskiego Towarzystwa Pomocy imienia Świętego Brata Alberta. Taką odznakę odebrała też Barbara Jaskierska działająca na rzecz zapewnienia godnego życia osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Odznaka jest wyrazem uznania dla aktywnej, pełnej zaangażowania i oddania postawy w podejmowanych działaniach.

Odznakę Meritis pro Familia za działania na rzecz szeroko rozumianej rodziny przyznano Bogusławowi Cebulskiemu, Marzenie Łastowskiej, Marianowi Zarembskiemu i Zofii Miller. Otrzymał ją także Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole.

ms

Czytaj także

Maląg: zrobimy wszystko, by do rodzin w Nowej Białej jak najszybciej trafiło wsparcie

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2021 10:47
"Strata domu to dla rodziny ogromna tragedia. W Nowej Białej nie pozostawimy żadnej bez wsparcia" - oświadczyła na Twitterze minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.
rozwiń zwiń