X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Hackaton w Dolinie Miedziowej. Pula nagród podczas wydarzenia sięga 100 000 złotych

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2021 13:35
Przewidywanie wstrząsów, potencjalnych awarii maszyn SMG oraz stabilizacja pracy pieca zawiesinowego - oto główne wyzwania, które pojawią się przed uczestnikami CuValley Hack. W dniach 11-13 czerwca, odbędzie się pierwszy hackathon organizowany przez KGHM S.A. Ceremonię otwarcia wydarzenia zaplanowano dziś o 17.00. 
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: kghm.pl

To pierwszy hackathon organizowany przez KGHM S.A. w ramach programu Dolina Miedziowa. Wydarzenie ma przynieść innowacyjne rozwiązania, które będą odpowiedzią na realne wyzwania i usprawnią funkcjonowanie maszyn oraz procesów w polskiej Dolinie Miedziowej.


giełda1200.jpg
"Gigantyczne odbicie". Świetne wyniki państwowych spółek w tym roku

Oficjalne rozpoczęcie hackathonu 11 czerwca będzie transmitowane w mediach społecznościowych. Pula nagród podczas wydarzenia sięga 100 000 złotych.

40 godzin kodowania dla polskiej miedzi

Uczestnicy CuValley Hack będą programować przez 40 godzin, by stworzyć inspirujące i praktyczne projekty w ramach trzech głównych kategorii.

W praktyce wypracowane rozwiązania mają na celu zmniejszyć poziom awaryjności w maszynach SMG, ustabilizować pracę pieca zawiesinowego oraz wspomóc predykcję wstrząsów.

Działania pomysłowych ochotników skupią się głównie na analizie danych oraz wykorzystaniu AI, Machine Learningu czy BigData w układach automatyki przemysłowej.

Polska jest jednym z najważniejszych na świecie krajów pod względem zasobności złóż miedziowych, a za sprawą KGHM również wydobycia pierwiastka.

pg

Czytaj także

Pandemia przyspieszyła cyfryzację. Dr Kawecki: byliśmy przez nią odważniejsi w decyzjach

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 15:28
- Mówi się, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy przez ten bieg pandemiczny przyspieszyliśmy, jeśli chodzi o cyfryzację, o dwa lata, bo byliśmy odważniejsi w decyzjach i wzrosła nasza świadomość - powiedział dr Maciej Kawecki, ekspert ds. cyfryzacji. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Road show - Przyszłość jest z miedzi". Mobilna wystawa KGHM wyruszyła w Polskę

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2021 16:30
KGHM przygotował mobilną wystawę "Road show - Przyszłość jest z miedzi". Dziś w Polskę wyruszył specjalny pojazd z multimedialną ekspozycją.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent: polskie firmy potrafią osiągać poziom już nie tylko europejski, ale i światowy

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2021 14:45
Z dumą odwiedzam takie firmy jak ta, bo to jest przykład, że Polak potrafi i że przemysł polski, rodzimy, może być na absolutnie światowym poziomie - mówił prezydent Andrzej Duda we wtorek w Siemiatyczach podczas odwiedzin w firmie Pronar produkującej m.in. sprzęt rolniczy.
rozwiń zwiń