X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

9 mln Polaków w pełni zaszczepionych. Szef KPRM podał nowe dane

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2021 22:56
Minister Michał Dworczyk, pełnomocnik do spraw Narodowego Programu Szczepień poinformował na Twitterze, że mamy już w Polsce 9 milionów osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.
Polen erhlt derzeit COVID-19-Impfstoffe von vier Lieferanten: BioNtech  Pfizer, Astra Zeneca, Moderna und Johnson  Johnson.
Polen erhält derzeit COVID-19-Impfstoffe von vier Lieferanten: BioNtech / Pfizer, Astra Zeneca, Moderna und Johnson & Johnson.Foto: shutterstock/Dziurek
fotopremier 663.jpg
Premier: moment oddechu po III fali na wyciągnięcie ręki. Obostrzenia luzowane na czas wakacji

"Przekroczyliśmy dziś liczbę 9 milionów osób w pełni zaszczepionych" – napisał na Twitterze Dworczyk.

Z rządowego zestawienia podanego w czwartek przed południem na stronie gov.pl. wynikało, że w Polsce wykonano dotąd 23 mln 240 tys. 142 szczepienia przeciw COVID-19. W pełni zaszczepionych jest 8 mln 930 tys. 85 osób.

Łącznie do Polski dostarczono dotąd 26 mln 886 tys. 540 dawek. Od 27 grudnia ub.r., gdy rozpoczęły się w Polsce szczepienia przeciw COVID-19, zutylizowano 21 182 dawki. Zgłoszono 10 536 niepożądanych odczynów poszczepiennych.

1200 niedzielski free.jpg
Minister zdrowia: priorytetem walki z epidemią jest wykrywanie i kontrolowanie ognisk nowych mutacji

Polscy pacjenci otrzymują cztery szczepionki przeciw COVID-19. Preparaty firm Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca są dwudawkowe, a specyfik opracowany przez Janssen Pharmaceutica NV, firmę z pionu farmaceutycznego Johnson & Johnson, wymaga podania tylko jednej dawki.

Osoby, które przebyły chorobę wywołaną zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, mogą być zaszczepione przeciwko COVID-19 w terminie nie wcześniejszym niż 30 dni od uzyskania pozytywnego testu na obecność wirusa SARS-CoV-2.

dn

Czytaj także

Szef KPRM: od czerwca to szczepionki będą czekać na pacjentów, a nie odwrotnie

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2021 07:48
- Dostawy szczepionek w czerwcu są tak zaplanowane, że to szczepionki będą czekać na pacjentów, a nie pacjenci na szczepionki - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.
rozwiń zwiń