X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier złożył życzenia najstarszej Polce. Pani Tekla Juniewicz skończyła 115 lat

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2021 21:23
Premier Mateusz Morawiecki życzy najstarszej żyjącej Polsce Tekli Juniewicz wszystkiego, co najpiękniejsze w spokojnej jesieni życia. Tekla Juniewicz skończyła dziś 115 lat.
Życzenia premiera M. Morawieckiego dla najstarszej Polki
Życzenia premiera M. Morawieckiego dla najstarszej PolkiFoto: Krystian Maj/KPRM

1200 (1).jpg
"Bez was nie byłoby nas takimi, jakimi jesteśmy". Premier złożył życzenia z okazji Dnia Matki

Premier napisał na Facebooku, że Tekla Juniewicz urodziła się w 1906 roku, gdy Rzeczpospolitej nie było na mapach. "Jednak dzięki pamięci i tradycji kultywowanej przez takich jak ona, którzy nosili Polskę w sercu i przeżyli wielkie próby XX wieku, jesteśmy dziś tutaj, rozwijamy się, mówimy po polsku i cieszymy wolnością"" - napisał szef rządu.

Mateusz Morawiecki podkreślił, że chciałby życzyć wszystkim, by żyli i cieszyli się jak najlepszym zdrowiem co najmniej tak długo, jak Tekla Juniewicz. "Dbajmy o naszych Seniorów" - zaznaczył.

Wcześniej w imieniu premiera list gratulacyjny i kwiaty przekazali Tekli Juniewicz minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg oraz wojewoda śląski Jarosław Wieczorek.

Tekla Juniewicz urodziła się 10 czerwca 1906 roku w Krupsku, 40 kilometrów od Lwowa.

dn