X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Aplikacja do odczytu QR z Unijnego Certyfikatu Covidowego już dostępna. Mogą ją pobrać użytkownicy iOS

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2021 20:43
- W AppStore jest już aplikacja do odczytu QR z Unijnego Certyfikatu Covidowego - poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski. Zapowiedział, że niedługo pojawi się również w Google Play.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Thanakorn Stocker
shutterstock certyfikat 1200.jpg
Unijny Certyfikat Covidowy. Sprawdź, jak go otrzymać i jak będzie działać

"Od dziś w sklepie AppStore można pobrać aplikację do odczytu QR kodu w ramach Unijnego Certyfikatu Covidowego. Niedługo również w Google Play" - napisał na Twitterze szef resortu zdrowia.

Czytaj także:

Unijny Certyfikat Covid ma m.in. niwelować różnice w zakresie stosowanych przez państwa członkowskie obostrzeń i ograniczeń dla swobody przemieszczania się.

Aplikację można pobrać w tym miejscu.

pb

Czytaj także

Urlop z paszportem covidowym. "Niektóre państwa honorują już ten dokument"

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2021 09:16
Zagraniczny wyjazd podczas pandemii koronawirusa jest bardziej skomplikowany niż zazwyczaj. Dlatego w pierwszej kolejności, planując nasz urlop, warto zapoznać się z aktualnymi wytycznymi na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Sporym ułatwieniem mają być jednak unijne certyfikaty covidowe, które od 1 lipca będą honorowane na terenie Unii Europejskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Swobodne podróże w wakacje. PE zajmie się sprawą paszportów covidowych

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2021 02:47
Certyfikaty covidowe, które mają ułatwić podróżowanie po Unii bez konieczności kwarantanny i sytuacja na Białorusi - to dwa główne punkty drugiego dnia sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego. Obrady odbywają się w Strasburgu, po raz pierwszy od 15 miesięcy. Z powodu pandemii od marca ubiegłego roku wszystkie sesje były organizowane w Brukseli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karolina Pawliczak: nie mam wątpliwości, że paszporty covidowe są potrzebne

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2021 17:36
Gościem Polskiego Radia 24 była poseł Lewicy Karolina Pawliczak, która mówiła, że "COVID-19 to choroba, która wycisnęła ogromne piętno na społeczeństwie" i nie ma "absolutnie żadnych wątpliwości" co do tego, że "paszporty covidowe są potrzebne". 
rozwiń zwiń