X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Miliony złotych wyłudzone na fałszywe dokumenty. Zatrzymano trzy osoby

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2021 12:40
O wyłudzenie dotacji z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oskarżone są trzy osoby kierujące spółką z Sosnowca. Śledztwo Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego wykazało, że z dotacji na 12 milionów złotych, aż 4 miliony miały być wyłudzone.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: abw.gov.pl

Rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że chodziło o projekt innowacyjnej technologii wytwarzania prądu z poprzemysłowych odpadów cieplnych.

pieniądze kajdanki 1200 free
Oszustwa VAT na 18 mln zł. W grupie przestępczej działało 200 firm z Europy, Azji i Afryki

00:22 zaryn - abw - setka 1 .mp3 Stanisław Żaryn: posłużono się sfałszowanymi dokumentacjami (IAR)

Oskarżone osoby miały posłużyć się sfałszowaną dokumentacją poświadczającą prace, które w rzeczywistości nie były wykonane. Dzięki tym dokumentom spółka uzyskała nienależną dotację.

Prezes zarządu spółki została oskarżona o oszustwa i wystawianie dokumentów poświadczających nieprawdę. Pozostałe dwie osoby miały podrabiać i wystawiać dokumenty umożliwiające uzyskanie dotacji. Grozi im od 5 do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także: 


mbl

Czytaj także

"Granty na Eurogranty". 55 firm otrzyma dofinansowanie do przygotowania unijnych projektów.

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2021 10:16
55 firm dostało rekomendację do dofinansowania na ponad 9 mln zł, m.in. na koszty doradztwa w przygotowaniu projektów unijnych - podała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości podsumowując wyniki konkursu "Granty na Eurogranty". Agencja dodała, że ruszyła druga edycja konkursu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PARP przeznaczy miliony złotych na innowacje w polskich firmach. Poznaj założenia tego programu

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2021 11:52
Ponad 45 mln zł ze środków unijnych trafi do firm na prace badawczo-rozwojowe w ramach "Bonów na innowacje dla MŚP" - poinformowała w środę Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Projekty, które otrzymają wsparcie, dotyczą m.in. automatyzacji i cyfryzacji.
rozwiń zwiń