X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Nie było żadnych negatywnych informacji". Szef MEiN o powrocie uczniów do szkół i nauce stacjonarnej po wakacjach

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2021 12:20
Po tym, jak rząd poluzował obostrzenia dot. nauki stacjonarnej, nie było "żadnych negatywnych informacji ze szkół" jeśli chodzi o sytuację epidemiczną - powiedział minister edukacji Przemysław Czarnek.
Przemysław Czarnek
Przemysław Czarnek Foto: twitter.com/Ministerstwo Edukacji i Nauki

- Wszyscy są zadowoleni z tego, że są w szkole, że mogą odbudowywać wspólnotę, że mogą spotkać się z nauczycielami - powiedział Przemysław Czarnek.

- Te wszystkie obawy, które towarzyszyły powrotowi do szkoły po kilku miesiącach, są zrozumiałe, ale trochę przesadzone. Cieszę się, że wszyscy mogą tę naukę kontynuować w trybie stacjonarnym - powiedział szef MEiN.

czarnek 1200 pap.jpg
"Spowoduje zwiększenie wynagrodzeń wszystkich nauczycieli". Szef MEiN o Polskim Ładzie

Dodał, że w środę rozmawiał z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim "na temat tego, co nas czeka w następnych tygodniach".

- Nie ma żadnych zagrożeń, jeśli chodzi o stronę pandemiczną i jestem przekonany, że dokończymy naukę w trybie stacjonarnym i rozpoczniemy ją 1 września w trybie stacjonarnym - dodał.

Kolejne roczniki na zajęciach stacjonarnych

W poniedziałek uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych, którzy od końca października uczyli się zdalnie, rozpoczęli w całym kraju naukę w trybie hybrydowym, gdzie połowa uczniów uczy się w szkole, a połowa w domu.

Czytaj także:

Uczniowie klas I-III szkół podstawowych 4 maja rozpoczęli naukę stacjonarną. Przedszkola, oddziały wychowania przedszkolnego - zerówki i inne formy wychowania przedszkolnego - od 19 kwietnia działają w całym kraju stacjonarnie, tak samo żłobki i kluby malucha.

Z końcem maja do szkół - zgodnie z harmonogramem luzowania obostrzeń - mają wrócić wszyscy uczniowie.

pg

Czytaj także

Szef MEiN: każdy dzień nauki stacjonarnej jest na wagę złota

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2021 21:30
Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek chce, aby uczniowie jak najszybciej wrócili do nauki stacjonarnej. W TVP Info podkreślał, że liczy się każdy dzień spędzony w szkolnej ławie.
rozwiń zwiń