X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier wyrusza w trasę promującą Polski Ład. Dziś odwiedzi dwa województwa

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2021 02:43
Od wizyty w województwach lubelskim i podkarpackim premier Mateusz Morawiecki rozpoczyna dzisiaj trasę po Polsce, podczas której będzie promował Polski Ład - nowy program społeczno-gospodarczy Zjednoczonej Prawicy na okres pocovidowy.
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz MorawieckiFoto: YouTube/PiS
doku Zrzut ekranu 2021-05-15 o 13.13.11 1200.jpg
Polski Ład zaprezentowany. Oto najważniejsze punkty nowego programu Zjednoczonej Prawicy

O 7.35 premier spotka się z dziennikarzami przed siedzibą PiS w Warszawie, gdzie wygłosi oświadczenie. O 9.00 szef rządu przyjedzie do Szpitala Powiatowego w Rykach w województwie lubelskim, o 9.50 złoży wizytę w firmie JMP Flowers w Stężycy. O 12.30 premier Mateusz Morawiecki odwiedzi budowę szlaku Via Carpatia na Podkarpaciu, a o 17.15 spotka się z seniorami Dziennego Domu Seniora Fundacji "RUDEK dla Życia" w Rzeszowie. W kolejnych dniach premier ma być m.in. w Zakliczynie i Chełmie.

Czytaj również:

jk 1200.jpg
Prezes PiS: Polakom należy się takie życie jak na Zachodzie. Chcemy te aspiracje zaspokoić

Zastępca rzecznika prasowego PiS Radosław Fogiel powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że premier podczas swojego objazdu chce przybliżyć Polakom nowy program PiS, a także podjąć dyskusję na temat jego założeń. Radosław Fogiel podkreślał, że w najbliższych tygodniach szef rządu będzie spotykał się z mieszkańcami różnych regionów Polski, aby rozmawiać o rozwiązaniach zawartych w Polski Ładzie, które dotyczą m.in. emerytów czy służby zdrowia.

Celem Polskiego Ładu, zaprezentowanego w sobotę, jest podniesienie poziomu życia Polaków. Program dotyczy dziesięciu obszarów. Są to: Plan na zdrowie, Uczciwa praca - godna płaca, Dekada rozwoju, Rodzina i dom w centrum życia, Polska - nasza ziemia, Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek, Dobry klimat dla firm, Czysta energia - czyste powietrze, CyberPoland 2025, Złota jesień życia.

dn

Czytaj także

Liderzy Zjednoczonej Prawicy podpisali deklarację programową Polski Ład

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2021 11:47
Liderzy Zjednoczonej Prawicy podpisali deklarację programową Polski Ład. - Tu jest pięć podpisów. Ja wierzę, że niedługo będzie więcej, że to będzie naprawdę szeroki program - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.
rozwiń zwiń