X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier Mateusz Morawiecki: rodzina była i jest ważna dla Polski

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2021 06:34
Dziś obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Rodzin. Jak podkreślał premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji ministrów rodziny państw Grupy Wyszehradzkiej, rodzina była i jest ważna dla Polski.
Premier Mateusz Morawiecki podczas zjazdu dużych rodzin w Lubartowie w 2019 r.
Premier Mateusz Morawiecki podczas zjazdu dużych rodzin w Lubartowie w 2019 r.Foto: PAP/Wojtek Jargiło

- Międzynarodowy Dzień Rodziny niech będzie symbolem i sygnałem posłanym całemu światu, że dla nas rodzina jest fundamentem, jest bardzo ważna - mówił premier. Dodał, że Polacy mogą to powiedzieć o sobie dzisiaj i mogli to powiedzieć wcześniej, że dla Polski rodzina jest zawsze ważna.

1200 polski nowy ład fb
Zdrowie, rodzina, rozwój. PiS zaprezentowało spot zapowiadający Polski Ład

Premier zaznaczył, że dzięki naprawie systemu finansów państwa rząd Prawa i Sprawiedliwości i Zjednoczonej Prawicy pozyskał dodatkowe źródła finansowania na programy dla rodzin. Wspomniał, że tylko z programu "Rodzina 500+" do polskich rodzin trafiło do tej pory ponad 140 miliardów złotych.

W Nowym Polskim Ładzie - programie rozwoju Polski, którego prezentacja rozpocznie się o 10.00 - znajdą się kolejne rozwiązania wspierające rodziny - podkreślił Mateusz Morawiecki.

Czytaj także

Premier złożył życzenia z okazji przypadającego dziś święta wspaniałego spokojnego życia w rodzinie i w miłości wszystkim rodzinom - dzieciom, osobom starszym, mamom, ojcom, babciom i dziadkom.

Międzynarodowy Dzień Rodzin to święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych 20 września 1993 roku.

fc

Czytaj także

"Chcemy pokazać, jak szybko zmieniliśmy los rodzin mniej zamożnych". Premier o szczycie UE w Portugalii

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2021 11:26
Premier Mateusz Morawiecki powiedział przed wylotem do Portugalii, że na nieformalnym szczycie szefów rządów państw UE zaprezentuje polski model społeczny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rodzina najlepszym wynalazkiem ludzkości". Premier na konferencji Grupy Wyszehradzkiej

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2021 12:16
Kładziemy ogromny nacisk i będziemy dalej dbali, aby podstawowe cele, potrzeby rodzin były w odpowiedni sposób zabezpieczone w budżecie, ale także w regulacjach. Chcemy promować rodzinę w ramach UE - mówił premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń