X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Szef KPRM: w Warszawie wyląduje z samolot z dwoma osobami z Indii. Potrzebują pomocy medycznej

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2021 12:51
Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk poinformował, że o 14:30 w Warszawie wyląduje samolot z dwiema osobami ewakuowanymi z Delhi w Indiach. Obie wymagają pełnej hospitalizacji.
W ramach sojuszniczego wsparcia wśród ewakuowanych znalazł się także dyplomata Republiki Czeskiej - poinformował Michał Dworczyk
"W ramach sojuszniczego wsparcia wśród ewakuowanych znalazł się także dyplomata Republiki Czeskiej" - poinformował Michał DworczykFoto: twitter.com/@RCB_RP & Michał Dworczyk

"W ramach sojuszniczego wsparcia wśród ewakuowanych znalazł się także dyplomata Republiki Czeskiej" - napisał na Twitterze minister Michał Dworczyk. Jednocześnie podziękował za zaangażowanie polskiej dyplomacji oraz Lotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu.

Pomoc Indie gov-1200.jpg
Krytyczna sytuacja epidemiczna w Indiach. Polska dostarczyła pomoc

W ciągu ostatniej doby w Indiach zdiagnozowano ponad 414 tysięcy nowych zakażeń koronawirusem, a niemal cztery tysiące zainfekowanych osób zmarły. Władze kraju informują o gwałtownym wzroście liczby zakażeń i zgonów. Jedynie w tym tygodniu w Indiach odnotowano ponad półtora miliona zakażeń i ponad 15 tysięcy zgonów.

IAR/dz

Czytaj także

Polska wraz z 15 państwami UE wspiera Indie. KE: wartość pomocy przekroczyła 100 mln euro

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2021 13:25
Szesnaście unijnych krajów, wśród nich Polska, pospieszyło z pomocą Indiom, które zmagają się z dramatyczną sytuacją epidemiczną. Na wniosek indyjskich władz uruchomiony został unijny mechanizm ochrony ludności cywilnej, poprzez który koordynowane jest wsparcie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomoc dla Indii. Ruszyła zbiórka na koncentratory tlenu dla chorujących na COVID-19

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2021 09:47
- W tym tygodniu ruszyła akcja zakupu koncentratorów tlenu do Indii, gdzie potrzebna jest natychmiastowa pomoc w związku z epidemią koronawirusa - mówi dyrektor programu Pomocy Humanitarnej w Polskiej Misji Medycznej (PMM) Małgorzata Olasińska-Chart.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejny tragiczny rekord. W Indiach ponad 4 tys. zgonów z powodu COVID-19

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2021 11:11
- W ciągu ostatniej doby w Indiach zdiagnozowano 401 078 zakażeń koronawirusem, 4187 zainfekowanych osób zmarło - wynika z sobotnich danych resortu zdrowia tego kraju. Po raz pierwszy od początku pandemii liczba ofiar śmiertelnych przekroczyła w ciągu doby 4 tys.
rozwiń zwiń