X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rusza Kongres 590. Wydarzenie zainauguruje prezydent Andrzej Duda

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2021 05:18
Dziś w Warszawie rozpoczyna się piąta edycja Kongresu 590 pod hasłem "Polska/świat startujemy!". Wydarzenie to kilkadziesiąt paneli dyskusyjnych z udziałem przedstawicieli biznesu, nauki i polityki. Kongres o godzinie 9.30 otworzy prezydent Andrzej Duda.
Prezydent Andrzej Duda
Prezydent Andrzej DudaFoto: PAP/Leszek Szymański

Piąta edycja początkowo miała odbyć się w październiku ubiegłego roku, ale musiała zostać przesunięta na wiosnę z powodu pandemii koronawirusa.

Posłuchaj
00:36 590 IAR.mp3 Rozpoczyna się Kongres 590. Relacja Dawida Grygorcewicza (IAR)
1200_wiatraki_shutterstock.png
"Polska/świat startujemy!". W środę rusza Kongres 590

Kongres w formule hybrydowej

Z tego samego względu dzisiejsze wydarzenie zorganizowano w formule hybrydowej. Debaty podzielono na pięć bloków tematycznych: bezpieczeństwo zdrowotne i ekologiczne, społeczeństwo, gospodarkę, eksport i ekspansję gospodarczą oraz infrastrukturę.

Jednym z gości specjalnym będzie amerykański politolog i futurolog doktor George Friedman. Autor analiz geopolitycznych i książek, na przykład "Następne 100 lat. Prognoza na XXI wiek".

Wszystkie panele i debaty będą transmitowane na żywo między innymi na stronie kongres590.pl.

Czytaj również:

jmo

Czytaj także

Forum 590. Szczerski: prezydent otwiera drzwi do zagranicznej ekspansji polskiego biznesu

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2021 12:48
Otwieranie drzwi do zagranicznej ekspansji polskiego biznesu - tak o jednym z zadań dyplomacji gospodarczej mówi prezydencki minister Krzysztof Szczerski. Polityk bierze udział w Forum 590, które odbywa się pod hasłem "Ekspansja szansą polskiej gospodarki - Chiny, Indie, Afryka".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Giełdę można uznać za ikonę wolnego rynku". Prezydent Andrzej Duda na obchodach 30-lecia GPW

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2021 10:24
- Mamy absolutnie największą giełdę Europy Środkowej, na obu rynkach GPW jest ponad 800 spółek, a ich kapitalizacja, to ponad bilion 135 mld zł - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas otwarcia sesji inaugurującej 30-lecie powstania Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Jak dodał, GPW można uznać za ikonę odbudowanego w niepodległej Polsce wolnego rynku.
rozwiń zwiń